BULHARSKO k moři

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: BULHARSKO k moři

Příspěvek od scout76 »

Tvl. :D . To musí být Míra!

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: BULHARSKO k moři

Příspěvek od sněhulák »

Že si ten eklasse zrovna zasedl na fikuse. Kdo to je ?

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: BULHARSKO k moři

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Pánové,Vaše nápady jsou nosné až zajímavé.Leč Bulharsko je vyloučeno.Zvolte jinou destinaci,třeba Kubu,Karibik,Dom. republiku,USA.Dovezu vás tam,Přemek bude přes motory,já přes loď,navrhuji kombinaci plachet a motoru.Vítr je zadarmo aby jste ušetřili.Letos to neklapne,příští rok klidně.Očekávám vaše návrhy.Doba dovolené cca 6-7 týdnů dle místa nalodění,návrat samozřejmě letecky.Také se můžeme courat po středozemním moři,pak by to šlo na 2 a více týdnů dle libosti nebo spíše solventnosti.Také je možný okruh kolem Anglie až na Island.Nebo franc.pobřeží a přes Gibraltar do středozem. moře,možností je vícero.

Marko
legenda hvězd
Příspěvky: 3356
Registrován: ned 03.08.2008, 11:49

Re: BULHARSKO k moři

Příspěvek od Marko »

Taky se mi Bulharsko u moře ekluje, nejel bych tam, ale karosou v tom složení to je něco jiného. 6-7 týdnů by byla ponorka, stačil by týden.
eklasse píše:..bratranče barona Prášila,ses vylíhl ze slepičího vajíčka,protože by tě nenapsal ani Jules Verne.
:D :D

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: BULHARSKO k moři

Příspěvek od metrák66 »

Bejt ten výlet v erťáku z vajcem,řídit rádio a fajka u mikrofonu,tak pánové jedu třeba zejtra.Na lodi to moc houpe a je z toho blijno :-! A takovej powerslajd s RTO v podání rádija nebo Volejníka v kombinaci s detistickými historkami by musel být zážitek,kterýmu se nevyrovná 100 návštěv ostrova svobody 007

CAPRICLAN
vycházející hvězda
Příspěvky: 530
Registrován: čtv 26.11.2009, 21:11
Auto: Dacia Logan,A 124

Re: BULHARSKO k moři

Příspěvek od CAPRICLAN »

Je tady jasná poptávka po erťáku,loďky mě taky neberou.Bývá v nich malá kuchyně a tam by italský prezident v pozici kuchaře neobstál,pěkně kytara s Petrem Jandou uprostřed s dozvuky zubní vrtačky a hurá směr Burgas City *thumbs up*

Marko
legenda hvězd
Příspěvky: 3356
Registrován: ned 03.08.2008, 11:49

Re: BULHARSKO k moři

Příspěvek od Marko »

Vám se mně se zdá chybí Kinderstube, hlavně teda metrákovi *stop*

Jinak jsem se dozvěděl, jak pana fajfku někdo nechává klidným, dokonce nechává zjišťovat, jak to chodí uvnitř vývoje koncernu :D No pobavil jsem se s čím přišel. Je vidět, že kádrování na základě pomateného pátrání stylem dob nedávno minulých je i přes nulový výsedek někomu takovému velmi blízký. Na druhou stranu, jeho nadstandardní zájem polichotí ;)
Odpovědět