Novinky na STK

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Laja22

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Laja22 »

popelnice píše:
Laja22 píše:Doneslo se ke mne, jak na jedne nejmenovane STK kousek od Plzne prisla kontrola... auta co odjizdela ven z arealu okamzite brali pomahaci (asi pet kousku) a sup znova na linku. Ani jedno neproslo. Nevim jestli tam jeste funguji...

Takze co tady pise zoufalec, okno mi prasklo az po odjezdu z kontroly, je ponekud usmevne.
Já sem to zažil zastavily mě koukli na čelní sklo a vzali VTP ze sedačky spolujezdce koukli na kola a nashle :P
Zastavily te PS VB zeny? Ja jen, aby z toho tridni premiant a hlidac zlobivych spoluzaku zase nemel mokry sny :x *jokingly*

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Novinky na STK

Příspěvek od popelnice »

Laja22 píše:
popelnice píše:
Laja22 píše:Doneslo se ke mne, jak na jedne nejmenovane STK kousek od Plzne prisla kontrola... auta co odjizdela ven z arealu okamzite brali pomahaci (asi pet kousku) a sup znova na linku. Ani jedno neproslo. Nevim jestli tam jeste funguji...

Takze co tady pise zoufalec, okno mi prasklo az po odjezdu z kontroly, je ponekud usmevne.
Já sem to zažil zastavily mě koukli na čelní sklo a vzali VTP ze sedačky spolujezdce koukli na kola a nashle :P
Zastavily te PS VB zeny? Ja jen, aby z toho tridni premiant a hlidac zlobivych spoluzaku zase nemel mokry sny :x *jokingly*
V klidu spi *jokingly*

Laja22

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Laja22 »

http://archiv.ihned.cz/c1-65341820-mini ... ekaci-doby" onclick="window.open(this.href);return false;

Noo, az trh otevre a posleze se zjisti, ze je treba absolvovat TK kazdy rok, aby se vsichni uzivili (nazrali)... mohl by treba dement zase hlasat jak se fajn zije ve zmr**zemi *tired*

Ministr Ťok vyšší počet STK obhajuje tím, že mu jde hlavně o motoristy, kterým se zkrátí čekací doby a konkurence na trhu srazí i ceny, jež se po letošním zdražení o třetinu pohybují okolo osmi set korun.

Bullshit... :-!

Laja22

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Laja22 »

Hmmm, dobre rano ofcane...

http://ekonomika.idnes.cz/zmeny-v-stk-c ... nomika_rts" onclick="window.open(this.href);return false;

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Novinky na STK

Příspěvek od kejb »

a pak že se nedělá nic pro lidi!,
rovnou se zatočí se stáčení a je to cajk 009

JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Novinky na STK

Příspěvek od JirkaK »

Jojo, a hlavní (i když nenápadná) změna je že STK budou moci provozovat i autoservisy a autosalóny. Jak to asi dopadne? "Pane, tohle je na opravu tak za padesát tisíc.... nebo si u nás rovnou kupte nové" 009
Ale vážně - jeden příbuzný z Prahy se už asi před patnácti lety strašně divil, že jezdím na STK přímo. Že prý v Praze na Jarově, když nemá papír ze značkového servisu, že auto prošlo kontrolou a přípravou, nemá na STK šanci. I kdyby bylo v naprostém pořádku, budou hledat tak dlouho až "něco" najdou.... :-!

Čuda Vladimir
hvězdička
Příspěvky: 254
Registrován: pát 16.10.2009, 15:21
Auto: w203 220cdi
Věk: 62

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Čuda Vladimir »

Taky jsem byl na STK s merdou no už naposled příště pojede nový majitel(prodáno) po novu-ráno jsem si zavolal na emise jestli mají volno pán řekl za hodinu přijedte tak jsem dorazil-mechanik připojil auto napsal kus papíru na platbu at si to skočím zaplatit než to udělá trochu jsem se v kanceláři zdržel-když jsem docházel k dílně tak mi šel naproti s dokladama a protokolem---máte to v pořádku můžete na technickou =-o a technická to samé pane máte to v pořádku jen vám něco ukážu na spodku jsem se zhrozil co to bude---ten diferák a držáky ramen vídíte jak je to orezlé chtělo by to okartáčovat a natřít vypadá to blbě a mohlo by vám to časem shnít *thumbs up* --samozřejmě i několik foteček udělali.Na tecnickou jsem auto nepřipravoval už to léta nedělám jsou tam od toho aby auto zkontrolovali-když bych musel znovu nevadí klidně si zaplatím opakovanou což se mně stalo jen jednou u 405 když zatáh ručku tak prasklo lano.

Laja22

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Laja22 »

http://byznys.ihned.cz/c1-65931940-stan ... k-podvodum" onclick="window.open(this.href);return false;

takze woe zajed do JIHLAFY, tam to urco projde :-!

EDIT: kdyz uz nejakej internetovej hrdina z rad adminu ma MA POTREBU UPRAVOVAT PRISPEVKY bylo by fajn se pod svuj vytvor podepsat... mam z VAS dost :-! :-! :-!
Naposledy upravil(a) Laja22 dne sob 28.10.2017, 19:40, celkem upraveno 1 x.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Novinky na STK

Příspěvek od popelnice »

Az za mesic *jokingly* projde vse co je potreba ;) cislo mam v profilu :D 8)

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Novinky na STK

Příspěvek od kejb »

Je dobrý vědět, kde je větší šance.

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Ji-rka »

Nic se nezmění,jen ten co má Audi A8 bude mít Ferrari :-)

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od scout76 »

Ach jo :( .

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Novinky na STK

Příspěvek od popelnice »

Ji-rka píše:Nic se nezmění,jen ten co má Audi A8 bude mít Ferrari :-)
Ti moji jezdej v oktávkách :( ale parkujou je pred hradem :D

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od miluna »

Naivita ouřední svoloče je totální, vyfotěj si VIN a je to nemožný sešvindlovat-

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Novinky na STK

Příspěvek od popelnice »

Tak určitě :D
Odpovědět