Novinky na STK

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od scout76 »

S takovým přístupem jsem se nikdy nesetkal :( . Co máte za ročník 1965?

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Thomas_124 »

Možná by ses měl k lidem lépe chovat. Já tam byl se starým golfem (1994), na kterého kašlu, vždy mne upozorní na nefunkční osvětlení RZ, teď se mu nelíbil ulomený zadní stěrač - ostrý, tak zašel pro dvanáctku klíč a pahýl odmontoval, pak zase zkontroloval, jestli na fotkách není vidět ta prasklina na skle. Pak seřídil světla a bylo. Jo, a mám prý bohatou směs, tak musel výsledky měření doplnit ručně. Doporučil výměnu gumového uložení zadní nápravy a že prý by ručka měla zabírat o pět zubů níže. Poděkoval jsem za citlivý přístup a jel jsem domů. A co se týče čtyřky, na té mi záleží, takže je vždy bez závad.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Novinky na STK

Příspěvek od popelnice »

Thomas_124 píše:Možná by ses měl k lidem lépe chovat. Já tam byl se starým golfem (1994), na kterého kašlu, vždy mne upozorní na nefunkční osvětlení RZ, teď se mu nelíbil ulomený zadní stěrač - ostrý, tak zašel pro dvanáctku klíč a pahýl odmontoval, pak zase zkontroloval, jestli na fotkách není vidět ta prasklina na skle. Pak seřídil světla a bylo. Jo, a mám prý bohatou směs, tak musel výsledky měření doplnit ručně. Doporučil výměnu gumového uložení zadní nápravy a že prý by ručka měla zabírat o pět zubů níže. Poděkoval jsem za citlivý přístup a jel jsem domů. A co se týče čtyřky, na té mi záleží, takže je vždy bez závad.
Tak ten kdo se ti pod to praskly sklo podepsal je velkej frajer 007 neni to tak dloho co nas tady strážnici chytaly hned naaa vyjezdu z arealu stk *jokingly*
Ten pahýl taky dobrý *thumbs up*

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od scout76 »

Thomas_124 píše:Možná by ses měl k lidem lépe chovat. Já tam byl se starým golfem (1994), na kterého kašlu, vždy mne upozorní na nefunkční osvětlení RZ, teď se mu nelíbil ulomený zadní stěrač - ostrý, tak zašel pro dvanáctku klíč a pahýl odmontoval, pak zase zkontroloval, jestli na fotkách není vidět ta prasklina na skle. Pak seřídil světla a bylo. Jo, a mám prý bohatou směs, tak musel výsledky měření doplnit ručně. Doporučil výměnu gumového uložení zadní nápravy a že prý by ručka měla zabírat o pět zubů níže. Poděkoval jsem za citlivý přístup a jel jsem domů. A co se týče čtyřky, na té mi záleží, takže je vždy bez závad.
Jasně. Taky koláč,káva a nakonec ti určitě zasalutoval.
Ten pan technik a) se podíval do popelníku ve kterým nebyly vajgly
b) byl pod vlivem
c) byl ohromen stavem Golfu,protože nic lepšího mu tam ten den nepřijelo
d) má v hlavě totálně nasráno a je mu jedno,že přijde o licenci

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Novinky na STK

Příspěvek od popelnice »

volím moznost D jako debil *jokingly*
http://fs5.mojevideo.sk/imgxl/152750.jpg

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Petr H. »

hoši klid...... docela chápu že moc neřeší stav auta do lesa, my to máme podobný na chalupě. Kdo by okolo toho běhal, když to vyjede o víkendu na nějakou polňačku. Faktem je, že myšlenka komercializace STK je vlastně protimluv a blbost. Už z podstaty věci. Taky jezdím ke známým na STK, vyjdou mi vstříc a bez "popelníku". Berou to s rozumem, odjetý gumy na drát, nebo shnilý prahy by neprošly, to je jasný. Ale nikdo nikoho nejebe pro pí..viny....

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od scout76 »

Je veřejným tajemstvím,že každý den je určité %,které projít nemůže a to i kvůli kravinám. Kamarádi projdou vždycky ]:-> .

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Thomas_124 »

Popelnice:
Proč debil? Je to dobrý synek.. *jokingly* Mohlo to prasknout kdykoli, je to v rohu a na fotce z stk nic není, prasklo to tedy až pak. Vlastně o tom ani nevím. Mám dojem, že v tom rožku bude každou chvíli samolepka, něco jako lékař ve službě nebo něco na ten způsob ;)

Slamák:
Nezáviď, žádný koláč ani popelník se nekonal, udržuju korektní vztahy a korupci nesnáším. Taky tam nejsem s nikým kamarád. Zkus lidem projevit respekt a nebudeš mít problém ani na stk ani s cajtama apod. Podotýkám, že v autě bylo jinak vše ok, zejména perfekt brzdy, přední náprava atd, ani kapka oleje nikde a tak.

Petr:
přesně *thumbs up*

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od scout76 »

Jitrnico,ty ani nevíš co si psal o pár řádků up. Hlavně,že ty brzdy byly top.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Thomas_124 »

A co, dotažení lanovodu je jako vážná věc? Snad je důležitá účinnost.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od scout76 »

Pro provedení STK ano. Pokud je pravda co si napsal výše,tak ti ručka nebrzí vůbec. Ještě mě napadlo za e) že technik je členem vaší sekty :D

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Novinky na STK

Příspěvek od popelnice »

Jel sem legalne se superbem 2003 auto slusny predtim sem si napravu propajzroval a vsechno v norme ...z stk me vyhnaly at si vymenim ramena *jokingly* vymenil sem na tom tu hlinikovou kost na stab. repete a vsechno v poradku *jokingly* takze asi tak :-/ na stk to je jak u policajtu jeden je hodnej a druhej ..... :D
K tomu golfu se vyjadrovat nebudu i kdybys ses tam plazil po kolenach :D

Laja22

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Laja22 »

scout76 píše:Pro provedení STK ano. Pokud je pravda co si napsal výše,tak ti ručka nebrzí vůbec. Ještě mě napadlo za e) že technik je členem vaší sekty :D
f) lze a veri tomu (coz maji s dedkem spolecny), holt je to takovej druh :-@

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od scout76 »

F je správně !

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Thomas_124 »

Ručka blokne kola.
Odpovědět