Novinky na STK

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Fusion »

Pokud dělají obojí tak obd je jen ke kontrole chyb. Pokud si necháš vymazat (dočasný) chyby, nebude tam nic, pokud teda není něco v prdelích, protože se to projeví mezi vymazáním a cestou na stk (trvalá chyba).
Je pravda, že pokud je odstraněný fap tak je to v čoudu, ale to by nebyl problém po folcvágnovsku pořešit.

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Novinky na STK

Příspěvek od trojan »

Fusion píše:Pokud dělají obojí tak obd je jen ke kontrole chyb. Pokud si necháš vymazat (dočasný) chyby, nebude tam nic, pokud teda není něco v prdelích, protože se to projeví mezi vymazáním a cestou na stk (trvalá chyba).
Je pravda, že pokud je odstraněný fap tak je to v čoudu, ale to by nebyl problém po folcvágnovsku pořešit.
tak mazání starejch chyb je asi zbytečný, za to že byla někdy špatná žhavička Tě asi nevyhoděj :-)

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3787
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Novinky na STK

Příspěvek od dako5 »

No a tak mu řeknu:"když si to napíchnul,tak mi vymaž zadarmo chyby at´k něčemu je."

blueabyss
hvězda
Příspěvky: 1353
Registrován: pon 13.12.2010, 21:04
Auto: W211;ML 164;123 300D;123 240D;R230 500;W460 300
Bydliště: Pelhřimov
Věk: 63
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od blueabyss »

Tak to je síla tato diskuze
Dako když ti je vymaže tak se před dalším měřením budeš muset projet - jelikož nenačte všechny readinnes code. O mazání chyb zde skutečně nejde - máte dost zkreslené představy.
- vy by jste všichni mohli vyučovat :'( zatím jedna kravina za druhou - počínaje prvním příspěvkem - konče tím posledníím nade mnou.
Zkuste nastudovat a kouknout se do vyhlášky a dále pak do věstníku dopravy - přeji příjemné studium, po té pište.http://www.mdcr.cz/cs/Vestniky/Vestnik_dopravy.htm

Říkají něco někomu nějaké readinnes code - tak to je ta novinka, jinak vyčtení paměti závad není nic nového, to už platí hodně let dozadu.

V této době není žádná standardní stanice emisí schopna rozpoznat solidně nachipovaný motor, ale bohužel má to přijít - doba cca 3-5 let
CiS - online propojení s MD - na stk již dávno zavedeno, přibylo jen focení u emisí se domnívám také během 3 - 5 let.

Miluna - to co píšeš je docela prasečina, ale pravda- že jsem se setkal s lidmi, kteří toto používají jako ochranu před odcizením - asi si začnu proměřovat pin je to chvilka a zachráním tím dost peněz u KTS to tutově vypálí USB převodník u VAG zničí kabel - teď mne napadlo - že to pořeším zkoušečkou z ledek.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3787
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Novinky na STK

Příspěvek od dako5 »

Myslel jsem to ze srandy,jen jsem kvůli přebalování nedodal smajlíka.Na stk jdu za měsíc s MANem a tam toho moc k načítání není a pak na jaře s W202 200D a to je to stejný a pak uvidím co dál...

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od scout76 »

K načítání na něm není skoro nic a stejně budou načítat.My jsme byli teď s F2000,protože jde na prodej a zároveň i s TGA a byl to pěknej cirkus.TGA má vyrezlý vinko,že nejde vyfotit :D .Tak budeme nuceni nechat vyrazit úřední. :D

Fridrich

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Fridrich »

jestli je pravda co mám info, že náhradní vin bude dělat jen cebia za cca 6tis, tak tě přejde smích, bohužel :(

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od miluna »

Miluna - to co píšeš je docela prasečina, ale pravda- že jsem se setkal s lidmi, kteří toto používají jako ochranu před odcizením - asi si začnu proměřovat pin je to chvilka a zachráním tím dost peněz u KTS to tutově vypálí USB převodník u VAG zničí kabel - teď mne napadlo - že to pořeším zkoušečkou z ledek.[/quote]


já to mám PROTI zlodějům ale hned jak mi řekli že to auto, co jsem s ním byl na STK museli napojit jsem si vzpoměl, co by asi řekli, kdybych tam byl náhodou se svým, nikdo se mne dopředu na nic neptal, jen mi to suše PO oznámili, že to teď musí dělat a paměť chyb číst...

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od scout76 »

Tak to je jebu do huby a poradím si jinak.Nechápu proč by to měli dostat zrovna tihle zkurvenci a mělo to stát takovej baťoh.S náma tam byl lesáckej MAN 4 roky starej a měl to taky vykysaný.Zajímá mě jak dlouho si lidi ještě nechají srát na palici. :-!

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Novinky na STK

Příspěvek od trojan »

Donekonečna ;) 8)

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od miluna »

Aby si někdo nemyslel, že když má origo imo, tak to nikdo nenastartuje bez origo klíče

" onclick="window.open(this.href);return false;

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Novinky na STK

Příspěvek od trojan »

ten samochod jde jak švýcary *jokingly*

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Merc124 »

miluna píše:Aby si někdo nemyslel, že když má origo imo, tak to nikdo nenastartuje bez origo klíče
" onclick="window.open(this.href);return false;
tak u VW je všechno jenom na oko *jokingly* i imo

kubass
hvězda
Příspěvky: 1341
Registrován: pát 01.08.2008, 10:09
Auto: Fiat 600 a Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120k
Bydliště: já so z Hané
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od kubass »

a ta krabička teda udělá co? Vyruší imobilizér?

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Novinky na STK

Příspěvek od trojan »

pár let zpátky to byla ještě docela dřina, ale holt kluci čínský dokážou všechno a klukum polskejm pak praskaj hangáry ve švech *jokingly*

[youtube][/youtube]
Odpovědět