Novinky na STK

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Novinky na STK

Příspěvek od popelnice »

Minulej tejden sem byl s autem 2014 60tis km a stejne tam byla povrchová kor rámu atd ale jo mas to teda jako novy :)

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Přemek Doležal »

Vždy, pokud auto není úplně nový, se píšou drobnosti.
Napsat všude nuly je velká opovážlivost a přivolávání kontroly. ]:->

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Thomas_124 »

Mi tam u všech ostatních aut vždy něco psali, i když to byla pitomost. Třeba u zdravé tisícovky psali něco o korozi, i když tam žádná nebyla. Ptal jsem se proč a že prý musí.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Novinky na STK

Příspěvek od kejb »

Nemůže bejt hodně protokolů bez závady ,stejně tak nemůžou všechna auta projít.
Jinak protokol bez závady není nic vyjímečnýho napříč republikou.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Novinky na STK

Příspěvek od metrák66 »

Přemek Doležal píše:Vždy, pokud auto není úplně nový, se píšou drobnosti.
Napsat všude nuly je velká opovážlivost a přivolávání kontroly. ]:->
Pokud používáš na dutiny vosk tak jo.Jenže Krkovica to pravidelně prolívá vepřovým sádlem a pak je výsledek 0 8)

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Vepřové sádlo je součástí přípravku " M.Saunders Fet " made in USA ( nevím zda jsem název napsal zcela správně) ale na mém Pick-Upu z let 80tých to funguje báječně dlouhá léta.Jinak samé nuly na protokolu má třeba náš Nissan 10 let stáří,ale i Honda 8 let stará,též oba mercedesy s poznámkou nepatrný únik oleje na přední straně motoru u V 12.Vizitka těch,co se nám o auta starají.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Novinky na STK

Příspěvek od metrák66 »

Nebumbali jsme zase?Když je napsanej únik oleje,tak to je to jako závada.A ještě jsem neviděl,že by bylo napsaný nepatrný únik a na které straně.I když ve fajkově to je třeba jinak 8).Jo a málem bych zapomněl popřát k svátku panu Přemetovi Rádijofkovi 007 .Takže ať chutná a mnoho šťastných km bez plínek *drink* @}->--

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Novinky na STK

Příspěvek od fíkus »

Tou poznámkou myslel že mu to řekl technik. Logicky.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Novinky na STK

Příspěvek od metrák66 »

Já už se lek,že bába Loucká...... Pokud někde něco vzlíná a nemusí to kapat,tak to technik napíše.Kreje si tím řiť a není to důvod proč auto nepustit na cestu.A napsat u starýho kýblu,že je bez závad,tak to je o koledu :x.A než tady zase někdo začne chytračit,že to tak není,tak mi to teď říká technik,kterej sedí naproti mě a hulí jak sádrovej ježek....

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2511
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

U nás ( opravdu vtipný název města) je několik STK vystřídal jsem je za řadu let všechny,vždy se stejným výsledkem s různými auty. Protože je o auta pečováno,tak nereznou i když jezdí v zimě (krom mercedesů),před a po zimě je vždy kontrola podvozku,každé 2 roky se dělají dutiny,dále pravidelný servis dle manuálu výrobce s výměnou dílů ( i když to funguje) říká se tomu prevence pane Metrák a platí to pro stroje i pro lidi.Nikdy se mi nestalo,že by naše auta měla poruchu,tedy krom žárovek.Třeba mamut loni i letos dělal cestu Ústí- Mnichov,druhý den Mnichov - Ženeva,třetí den zpět každé 3 měsíce,několikrát jsem vzal SL a to jsou " staré kýble " O něco mladší kýbl Patrol dá v zimě 3x Alpy a v létě 4x Chorvatsko.Lidé,co se o naše vozy starají asi nehulí jak sádrový ježek,ale opravdu pracují a výsledky jejich práce jsou vidět.O Hondě mé paní nemluvím,ta jezdí a jezdí a jen běžný servis.Nissan z let 80tých s orig. motorem a převodovkou ( Pick-Up) má skoro 400 000 km,bahno,sníh,vozím dřevo,kamení,bordel,krávu s teletem,balíky sena.Ano má novou korbu,nový podvozek (Old Man Emu) ale rám a to ostatní je původní,stačilo trochu péče,sádlo od M. Saunderse a pečlivý mechanik.
Takže vše je o péči o vůz,jinak jsou to " kecy v kleci " jak Vám kdys napsal Přemek,kterému jste tak krásně blahopřál.Co se týká fikuse,on jediný mi poradil,jak na geometrii mého mamuta,tedy přední náprava,jo mamut žere gumy,to se ví,ale díky jemu mám na gumách ( Continental) najeto 15 000 km zatím a jsou OK,jinak jsem je měnil po 5 000km.
Pro Vaši informaci na Vaše věčné téma ( nedostatek inspirace ?) fajfka a bumbání tak stále MC Baren a Dunhill a víno stále červené od rodiny Tardieu,klasický 5ti letý Merlot ale opilý a zkouřený lékař musí do špitálu, něco na sále,jeden motorkář,, no bude drobet vyšívání,repozice mandibuly et cetera.,Snad to dám opilý,za 30 minut přistává vrtulník.
S veškerou úctou Váš dentista.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Thomas_124 »

Láďo, ale tam mu sedí technik *jokingly*
Odpovědět