pokuty - příbehy a fotografie

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1377
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: pokuty - příbehy a fotografie

Příspěvek od zaibatsu »

tomaso píše:
sněhulák píše:Na těch dvou pokutách co jsem dnes zaplatil do Francie, se přiživila i Komerční banka kde mám účet.
Zaplatil jsem navíc k těm 90 € i 390 Kč na poplatcích. Posílat ty ká někam do tramtárie tak to beru, ale v EU to nechápu *tired*
Tak ono i těch 390,- nakonec do té Francie připluje...matka KB je Société Générale :)
Poslal bych jim poštovní poukázku na velvyslanectví :-D

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: pokuty - příbehy a fotografie

Příspěvek od sněhulák »

tomaso píše:
sněhulák píše:Na těch dvou pokutách co jsem dnes zaplatil do Francie, se přiživila i Komerční banka kde mám účet.
Zaplatil jsem navíc k těm 90 € i 390 Kč na poplatcích. Posílat ty ká někam do tramtárie tak to beru, ale v EU to nechápu *tired*
Tak ono i těch 390,- nakonec do té Francie připluje...matka KB je Société Générale :)
Zajímavej poznatek. To mě ani nenapadlo. Francouzům dávám max. pět let a jejich ekonomika postavená na dotacích musí padnout. Co jsem tam viděl na venkově, bych přirovnal k chudým obcím tady na Bruntálsku. Lidi bydlí v neudržovaných barácích, jezdí ve starých křápech a žijí z ruky do huby. Každej "třetí" barák nebo obchod je na prodej, protože v té oblasti není práce a nikdo nic tam nekoupí. Inzeráty visí roky. Já si tam připadal jako Němec v Čechách, až na tu šílenou drahotu.
Odpovědět