Konecne jsem byl na srazu....

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

kriskas
kometa
Příspěvky: 2099
Registrován: ned 06.06.2010, 16:07
Auto: mam, ale mercedes to neni, jasny pane
Bydliště: Prievidza Lehota pod Vtacnikom
Věk: 40
Kontaktovat uživatele:

Re: Konecne jsem byl na srazu....

Příspěvek od kriskas »

tomaso píše:
Ladislav.Lapáček píše:Já ty " kožený prdele " chápu,byl jsem také členem.Vysvětlovat něco chlapečkovi v brejličkách a s kravatou,co celej život pije perlivou a baští sojové maso,je ekolog a tvrdí mi,že moje mašina zabíjí lední medvědy a způsobuje globální oteplování,také jsme ho vzali mezi sebe.Dostal na uvítanou hlt starého Danielse,pak kus libového prasečího přímo z grilu,na žízeň drobet piva v tupláku a vyslechl si přednášku našeho nejvyššího,co způsobuje oteplování,dále mu byly předvedeny výhody koženého oblečení ( byl svlečen od přítomných svlečen,navlečen do kůže a potahán po trávníku za strojem bez nejmenšího poškození pokožky i předkožky) opět oblečen a láskyplně opečován našimi partnerkami usedl opět ke stolu,mohl si vybrat mezi doutníkem,černým tabákem a dýmkou plnou Larsena,byla další bašta,pivo mu moc nejelo,tak dostal dobré vínečko,najednou se nám chlapec rozpovídal,rozpapal.No a na dalším srazu se objevil chlápek s pěknou mašinou,echtovní holkou,pěkně v kůži a byl to ten ekolog.Dal si říct,konečně byl študovanej a docent.
Zázrak 007
A nebol to pan Ladislav osobne? :-[

Autor tématu
stevuska
vycházející hvězda
Příspěvky: 582
Registrován: ned 02.09.2012, 15:58
Auto: Chevy Camaro 3.8 z
Bydliště: SK,D,LUX...

Re: Konecne jsem byl na srazu....

Příspěvek od stevuska »

mysak...,za sva slova vuci Tve osobe se verejne omlouvam..,pokud omluvu prijmes,je to OK.pokud ne,respektuji...Vice nemam co dodat. Dekuji...

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Konecne jsem byl na srazu....

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Nikoli milý hochu,já byl přijat do bratrstva kožených prdelí po roce zkušebním.Tenhle docent je dnes v klubu Harley,pokud vím,má fousy po bradu a pár tetování.Taky mu to trvalo rok,než dostal rozum,zahodil ekologii a aktovku,začal jezdit na mašině a dělat pořádnou práci.

Mysak230E
kometa
Příspěvky: 2077
Registrován: pát 01.08.2008, 10:58
Auto: W123240DT W124230 W220 W211 W203 ex 210240T
Bydliště: Liberec, Praha, Jičín
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Konecne jsem byl na srazu....

Příspěvek od Mysak230E »

stevuska píše:mysak...,za sva slova vuci Tve osobe se verejne omlouvam..,pokud omluvu prijmes,je to OK.pokud ne,respektuji...Vice nemam co dodat. Dekuji...
Omluva se samozřejmě přijímá *thumbs up*

Mysak230E
kometa
Příspěvky: 2077
Registrován: pát 01.08.2008, 10:58
Auto: W123240DT W124230 W220 W211 W203 ex 210240T
Bydliště: Liberec, Praha, Jičín
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Konecne jsem byl na srazu....

Příspěvek od Mysak230E »

Ladislav.Lapáček píše:Filípku prosím rozveď,tento rituál neznám.
Láďo, tady se o tom dočteš víc :-D :-D :-D

http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny ... hodli.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://diskuse.doktorka.cz/felace-polyk ... alni-styk/" onclick="window.open(this.href);return false;

á tady ještě něco o tom bolestivém křiku

http://www.ahaonline.cz/clanek/laska-a- ... i-sex.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Philip
hvězda
Příspěvky: 1412
Registrován: čtv 07.08.2008, 11:37
Auto: W115/W116/W201/W129/W463/W464

Re: Konecne jsem byl na srazu....

Příspěvek od Philip »

Pohoda, jen nemám rád, když mě někdo umravňuje za komárů toho bylo dost...
Jsme tady pro zábavu :-)

Milý Ládíku, Myšák to samozřejmě pojal velmi naturálně, ale zde jde spíše o
zlomení psychiky jedince skupinovou dominancí, tento rituál vznikl na francouzských
lyceích někdy v šedesátých letech a dodnes je užíván pro zasvěcování nováčků,
kteří musí snést hrubé ponížení i v sexuální oblasti, aby byly přijati mezi soukmenovce.

Když už anales tak spíš : http://www.belles-penetrations-anales.c ... es-annales" onclick="window.open(this.href);return false;

Mysak230E
kometa
Příspěvky: 2077
Registrován: pát 01.08.2008, 10:58
Auto: W123240DT W124230 W220 W211 W203 ex 210240T
Bydliště: Liberec, Praha, Jičín
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Konecne jsem byl na srazu....

Příspěvek od Mysak230E »

Naturálně, nenaturálně, prostě holá realita jak ji známe *kissing*

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Konecne jsem byl na srazu....

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Tedy chlapci,vy jste pěkný prasáci,stejně děkuji,poučili jste staříka o nových věcech,i když starý Tiberius to dělal na Capri a Dioklecián ve Splitu ( ten barák eště stojí) a je to staré jak lidstvo samo,nemluvě o prezervativu,což je římský vynález.Myslím,že by to šlo vylepšit penilními nástavci pro hladší průnik a větší dráždění partnera či parnerky,což je údajně vynález indický,ale dokladován byl na ostrově Borneu,kde je dosud domorodci hojně používán i dnes přes existenci těch věciček na elektriku,asi chtěj ušetřit za baterky.Jo člověk se musí neustále učit,aby poznal,jak málo ví,tuším citát pana Mičurina či někoho ze země,kde zítra znamená včera.
Odpovědět