Dobrá nalada nejen pro mě :)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
GubaXan
hvězdička
Příspěvky: 320
Registrován: sob 08.06.2013, 16:18
Auto: W204
Bydliště: Praha
Věk: 32

Dobrá nalada nejen pro mě :)

Příspěvek od GubaXan »

Tak dnes jsem jel vyzvednout přitelkyni z prace a při čekani jsem se nudil, tak jsme s kamaradem udělali sněhulaky a pobavili jsme se jak my tak i kolem jdouci :)

Skoro všichni si toho všimli a ihned jim naskočil usměv :)

Dělal to někdo z vas ?.))
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Dobrá nalada nejen pro mě :)

Příspěvek od Thomas_124 »

Paráda:-) A ten sníh je kde? Já se vydal na Slovensko na letních s tím, že se vrátím včas, takže jsi mne zároveň nepotěšil :'( Jsem tu pod Tatrami, medvěd mi stojí před domem se zabouchnutými klíči a neexistuje způsob, jak ho otevřít, kromě speciálního balónku, jehož majitel chce za odemčení 60€. Tak čekám, až mi zítra sestra manželky z domu přinese druhé klíče...

Lubomír Dudek
vycházející hvězda
Příspěvky: 795
Registrován: úte 15.10.2013, 18:32
Auto: 300ce
Bydliště: Žatec
Věk: 44

Re: Dobrá nalada nejen pro mě :)

Příspěvek od Lubomír Dudek »

*thumbs up* Krásná kratochvíle. To mi připomíná jak jsem před pár lety taky chtěl postavit sněhuláka z dlouhé chvíle. Bohužel při prvnim nabrání sněhu jsem vymáčkl rukou pěknýho hovňouse. To by člověk nevěéřil jak je hovno nepříjemné...

Autor tématu
GubaXan
hvězdička
Příspěvky: 320
Registrován: sob 08.06.2013, 16:18
Auto: W204
Bydliště: Praha
Věk: 32

Re: Dobrá nalada nejen pro mě :)

Příspěvek od GubaXan »

Thomas_124 píše:Paráda:-) A ten sníh je kde? Já se vydal na Slovensko na letních s tím, že se vrátím včas, takže jsi mne zároveň nepotěšil :'( Jsem tu pod Tatrami, medvěd mi stojí před domem se zabouchnutými klíči a neexistuje způsob, jak ho otevřít, kromě speciálního balónku, jehož majitel chce za odemčení 60€. Tak čekám, až mi zítra sestra manželky z domu přinese druhé klíče...
Tak to vypada v Praze, v Klatovech a jak mi řikali dnes v Č.Budějkach…
Tak zatim *drink* než se ti :stern: otevře :)

Autor tématu
GubaXan
hvězdička
Příspěvky: 320
Registrován: sob 08.06.2013, 16:18
Auto: W204
Bydliště: Praha
Věk: 32

Re: Dobrá nalada nejen pro mě :)

Příspěvek od GubaXan »

Lubomír Dudek píše:*thumbs up* Krásná kratochvíle. To mi připomíná jak jsem před pár lety taky chtěl postavit sněhuláka z dlouhé chvíle. Bohužel při prvnim nabrání sněhu jsem vymáčkl rukou pěknýho hovňouse. To by člověk nevěéřil jak je hovno nepříjemné...
To taky znam :D Stalo se mi, když jsem byl maly a nějaky pes měl asi prujem… Šahl jsem po nějake hračce do travy a tam hovno, tak jsem natahnul ruku co nejdal od sebe a letěl domu :)))

Ale se sněhem to ted bylo lepší,pozbiral jsem ten co mi napadal na auto,takže tam jsem mohl potkam jedině tak ptačí, ktere je taky zajimavé - par krat mi pokadili w202 a tim zničili lak na kapotě,normalně to hovno ten lak rozežralo...

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nalada nejen pro mě :)

Příspěvek od Přemek Doležal »

Kratochvíle....dobrý. *thumbs up*

Hovno v ruce.....páni, ...jste hovnaři.
Já jednou ve volným čase.....byl jsem mladej, a v důchodu,.... pomáhal v mateřský školce topenářům s topením.
... kamarádka kuchařka náhle přiběhla, že tečou hovna z kanálu uprostřed kuchyně.
,,Hele, Ďulík, udělej s tím něco. !!!´´
Takže JZD, traktor + lejta, vytáhnout žumpu do sucha.
Vlez jsem tam, abych prošťouchnul odpad, kterej byl mezi záchůdkama a žumpou evidentně zatemovanej.
Hodil jsem si na dno tvárnici, žumpa 2x2x3, vzal nějakou násadu vod lopaty, a začal šťourat.
Pomálinku začaly sračky z otvoru vytékat, když v tom.......
......chlejst, vyvalily se hovna zdola....vlastně z díry, uhnout nebylo kam, v tom malým protoru jsem zkrátka počkal, až mě na hruď vytryská komplet celej obsah všech naplněnjch záchodků, umyvadel, dřezů, .....no, ....pro představu snad stačí. :-!
Ti nahoře se mohli postrat smích, já se vydrápal ven, obalenej papírama, hovnama a vomastkem z kuchyně, sednul na Fichtla, přejel celou ves zvanou Kunice, doma měla holčička na dvoře napuštěnou plechovou vanu na letní koupání, tak jsem tam zajel, a drhnul a drhnul, a pak ješte v několika vodách.
Po návratu zpět do zařízení jsem dostal pochvalu, že jsem zachránil 20 dětí před smtrtí utopením ve sračkách.
Psal se rok 1974.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Dobrá nalada nejen pro mě :)

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Ano Přemku to byla doba obětavých soudruhů,hrdinů.Klidně do sraček pro zdárný vývoj mladé generace a Ty jsi byl u toho a nejen to,Ty jsi byl aktér.Kam se na Tebe hrabou dnešní " akční " hrdinové,střílet,vyhodit něco do vzduchu,ale topit se ve sračkách,to nedokážou.

Autor tématu
GubaXan
hvězdička
Příspěvky: 320
Registrován: sob 08.06.2013, 16:18
Auto: W204
Bydliště: Praha
Věk: 32

Re: Dobrá nalada nejen pro mě :)

Příspěvek od GubaXan »

zajimave tema :D

začalo to sněhulakem, pokračuje to sračkama a čim to zkonči ? *jokingly* *jokingly* *jokingly*

Mysak230E
kometa
Příspěvky: 2076
Registrován: pát 01.08.2008, 10:58
Auto: W123240DT W124230 W220 W211 W203 ex 210240T
Bydliště: Liberec, Praha, Jičín
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nalada nejen pro mě :)

Příspěvek od Mysak230E »

GubaXan píše:zajimave tema :D

začalo to sněhulakem, pokračuje to sračkama a čim to zkonči ? *jokingly* *jokingly* *jokingly*
Jako vždycky, požere se to tady do krve a budou se rozdávat banány 009 009 009

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nalada nejen pro mě :)

Příspěvek od Přemek Doležal »

*thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*
Tak to je přesný.
Takhle nějak jsem vypadal, i ta sranda u toho byla,
jestli si dobře vzpomínám, ...po 40 letech. :D
Odpovědět