Dacia?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

TurboRacing
hvězdička
Příspěvky: 182
Registrován: čtv 05.08.2010, 16:27
Auto: 190 2.0D , 124 300 TD, W210 270 CDI, W638 2.3 TD
Bydliště: Košice, Slovensko
Věk: 32

Re: Dacia?

Příspěvek od TurboRacing »

Renault pouziva program clip :) skus pozriet jednotku UCH co je pri volante alebo hladat po kabelazi moze byt aj niekde tam chyba lebo moze byt niekde prelomeny. Prisla k nam nova Loggy a nefungovalo tlacidlo na central od vyrobi a bol akoby prelomeny kabel pri jednotke a to bolo nove auto :O ... material kabelazi je :-! .. vo vela daciach vsetko rezonuje :/ a este tie dekle plastove pod motorom cele zakonzervovane :O dacia si asi mysli ze zhnije plast :/ a ked to mas davat dole tak cele ruky mas od toho sajrajtu :(

Michal 500 SEC
hvězda
Příspěvky: 1101
Registrován: pát 01.08.2008, 10:48

Re: Dacia?

Příspěvek od Michal 500 SEC »

Merc124 píše:tak zkus mu zavolat a odvolej se na mě, zjistím jaký máme kontakty u Kouta v Brandýse ;)
Tam mám kdyžtak taky jeden hodně dobrej kontakt, kdyžtak pošlu číslo, pokud už nemáš jiný řešení.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Dacia?

Příspěvek od metrák66 »

Já bych zavolal jedině Rádiovce,protože,ten koukne křišťálové koule a hned to všechno vidí.*thumbs up*

mbomber
hvězdička
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 03.05.2012, 14:07
Auto: W124 250, Discovery 300Tdi,

Re: Dacia?

Příspěvek od mbomber »

PS. byl tady ten člověk pro vlek, Martin Pompl, vozem 300D 124, ......
......po servisu u Vdolka, .....říkal.
Jestli dojede domů, bude zázrak. Vývěva nasračku, volnoběh 1500 ot.
...Jen jsem prošel okolo vrčícího vozu.
Tak se těš !

Domů jsem dojel, zas tak strašný to s vývěvou snad neni. Ale už jsem objednal jinou. Hlavně se ale posrala až po návratu od Vdolka. Ubezpečil mě v tom i bratr, kterej autem občas jezdí. A co se týče volnoběhu. Na to, že je vysokej, mě Vdolek upozornil už na podzim, když u něj bylo auto prvně. Řekl jsem, ať to nechá. Proto to nechal i při tomhle servise. Takže tak.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Takže Fše OK, jako bych nic neřek. @}->--

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia?

Příspěvek od scout76 »

mbomber píše:PS. byl tady ten člověk pro vlek, Martin Pompl, vozem 300D 124, ......
......po servisu u Vdolka, .....říkal.
Jestli dojede domů, bude zázrak. Vývěva nasračku, volnoběh 1500 ot.
...Jen jsem prošel okolo vrčícího vozu.
Tak se těš !

Domů jsem dojel, zas tak strašný to s vývěvou snad neni. Ale už jsem objednal jinou. Hlavně se ale posrala až po návratu od Vdolka. Ubezpečil mě v tom i bratr, kterej autem občas jezdí. A co se týče volnoběhu. Na to, že je vysokej, mě Vdolek upozornil už na podzim, když u něj bylo auto prvně. Řekl jsem, ať to nechá. Proto to nechal i při tomhle servise. Takže tak.
Vdolka už nějakej pátek znám a je to jeden z nejslušnějších lidí tady na fóru a taky jeden z mála,který se ještě dá říkat opravář a ne výměnář.Myslím,že by někdo měl vzít slova zpět a omluvit se.

Laja22

Re: Dacia?

Příspěvek od Laja22 »

scout76 píše:
Vdolka už nějakej pátek znám a je to jeden z nejslušnějších lidí tady na fóru a taky jeden z mála,který se ještě dá říkat opravář a ne výměnář.Myslím,že by někdo měl vzít slova zpět a omluvit se.
Saso, myslim, ze nema vyznam se v tom vrtat... ja jsem posledni dobou nejak nervozni a napsal bych sem nepekny veci, kdyz nekomu dojdou argumenty a zacne hazet spinu na druhyho... ale nema to vyznam, mam svych starosti dost, nez se dohadovat na foru :( ... NICMENE kazdej si musi udelat nazor a obrazek sam o mleti hlouposti a dezinformaci nekterych jedincu... :x

co se Jirky Vdolka tyce taky ho nejakou dobu znam, je to jeden z mala lidi ktery mam rad z lidsky a profesni stranky...

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia?

Příspěvek od scout76 »

Laja22- pod to se podepisuju *thumbs up* .Jinak ty by si měl být v Canadě v klidu ne?Není tam takovej stres a napětí jako tady.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Nevím, o jakém Házení špíny je řeč ???
Jak jsem koupil tak jsem prodal, ...majitel auta mně trochu uvedl v omyl, ale jen trochu.
Jesli někdo, kdo tak moc umí :stern: předá zákazníkovi auto s volnoběhem přes 1000 otáček,
tak v tom případě jsem já ten naprostej BLB. :'(
Vývěva prý údalně netřískala. Je to možné, taky jsem to připustil. :x

Hlavně, aby se z toho místní Frajeři Neposrali.
Děkuji,.......
....ale jen jsem řek : Těš se.
Jestli jsem tím někoho napadl, obvinil, zneuctil, ....tak SORRY: :-!

Jinak, ...klidně rozviňte ohnivou diskusi, kluci. :D *drink*
Váš Dědek Přemek. @}->--

Laja22

Re: Dacia?

Příspěvek od Laja22 »

... tak nakupuj a prodavej dal dedo 8) ]:->

EDIT: tim se jakkoliv nechci dotknout Tvych znalosti a schopnosti co se starych mercedesu tyce, neznam takovyho druhyho *thumbs up*

... a hlavne se nema vyznam vubec dohadovat, kazdej kdo se vyjadrit chtel, uz se vyjadril... takze peace @}->--
Naposledy upravil(a) Laja22 dne sob 25.01.2014, 22:42, celkem upraveno 1 x.

Madmax
vycházející hvězda
Příspěvky: 577
Registrován: úte 06.01.2009, 13:25
Auto: C200 CDI (S203), BMW GT 535i (F07)
Bydliště: Praha
Věk: 51

Re: Dacia?

Příspěvek od Madmax »

Že se na to nevys.rete... :-$

vdolek
hvězdička
Příspěvky: 310
Registrován: čtv 24.09.2009, 23:23
Auto: v rozkladu
Bydliště: Dolany u Plzně
Věk: 55

Re: Dacia?

Příspěvek od vdolek »

Nevim co ke všemu ještě napsat,asi nic.Pro mně je důležitý,že jsme si s majitelem zmíněného mercedesu vyjasnili,že spolu žádnej problém nemáme a až si to tady celý přečte miluna,zjistí,že benzínová Dacia pro zedníky asi nebude špatnej tah.
:-$

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia?

Příspěvek od Přemek Doležal »

vdolek píše:Nevim co ke všemu ještě napsat,asi nic.Pro mně je důležitý,že jsme si s majitelem zmíněného mercedesu vyjasnili,že spolu žádnej problém nemáme a až si to tady celý přečte miluna,zjistí,že benzínová Dacia pro zedníky asi nebude špatnej tah.
:-$
*thumbs up* :D
Odpovědět