Zdarec

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Kaskadér
hvězda
Příspěvky: 1122
Registrován: stř 10.02.2010, 20:59
Auto: Folcvágen

Re: Zdarec

Příspěvek od Kaskadér »

Nabídni jí na forum.usmotors.cz a chromplameny.cz je to Steffovo auto, každej ho zná, ale to je kára která se může prodávat měsíc nebo taky pět let.
Fakt je ten, že když jí prodáš, nikdy už takový auto nekoupíš, dost možná ani neseženeš, budeš akorát vzpomínat. Prodával bych to až by mě donutily okolnosti.

kubass
hvězda
Příspěvky: 1341
Registrován: pát 01.08.2008, 10:09
Auto: Fiat 600 a Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120k
Bydliště: já so z Hané
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdarec

Příspěvek od kubass »

Já si pamatuju Kokume jaks mě svezl když sme si o půlnoci dali sraz na Dallasu u Unčovic, sem měl tehdá nově 230tku a zapoměl sem ju na tom odlehlym parkovišti zamknout, je to už fůra let, ale jako by to bylo včera :-D.
Co zlatíčko, ještě ho máš? (Dněpra)

Autor tématu
KOKUM
hvězdička
Příspěvky: 274
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:10
Auto: Tatra 603
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdarec

Příspěvek od KOKUM »

Kaskadér: Uvidím ještě je to hrozný dilema.

Kubass: Jo je to jako včera *jokingly* A na čem lítáš teď? Dněpra mám pořád už snad celkem vyladěnýho až na převodovku, měl jsme ho rozebranýho komplet opískovanej a do komaxitu, komplet elektroinstalaci a jakš takš to jezdí, ale po složení nefunguje 1ka vyskakuje ale převodovku jsme nerozdělavál nevím kde se stala chyba ale tak on to v pohodě rozjede na dvojáka je to stavěný na sidecar tak to má síly dost. Mám v podstatě jednoho na ND tak to kdyžtak někdy rozhodím ale moc se mi do toho nechce když jsem sundával na tom starým motoru rozvodový kola tak se jedno rozletělo asi na 15ks takže ta kvalita je někde jinde.

kubass
hvězda
Příspěvky: 1341
Registrován: pát 01.08.2008, 10:09
Auto: Fiat 600 a Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120k
Bydliště: já so z Hané
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdarec

Příspěvek od kubass »

Noooo, já drandím totok
http://img9.rajce.idnes.cz/d0903/7/7255 ... 013428.jpg
Fiata znáš, a C5 sice není zase až tak pěkná, ale mile mě překvapila...

Autor tématu
KOKUM
hvězdička
Příspěvky: 274
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:10
Auto: Tatra 603
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdarec

Příspěvek od KOKUM »

Fiata beru, ale proč kua c5? XM to má aspoň peknej futuristicekj design 8)

kubass
hvězda
Příspěvky: 1341
Registrován: pát 01.08.2008, 10:09
Auto: Fiat 600 a Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120k
Bydliště: já so z Hané
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdarec

Příspěvek od kubass »

Bylo tam víc faktorů, dobrá cena, auto sem znal, kompletní historie, včetně servisky, chtěl sem něco novějšího, Mercedesy byly všechny shnily nebo bourany, stočeny případně dobouchany ze všech stran, a o 4-5 let starší, no a na ty hezčí zas nebyly peníze, takže sem udělal logickej krok a nekoupil auto do kteryho bych jenom sral peníze, holt ale nejezdím v MB, ale nestěžuju si.
XM je sice zajimavy, ale nechtěl bych to :-), a pokud si dobře pamatuju tak ty drandíš, nebo drandils Xantiou ne? :-) Jinak sem jel onehdá kolem vašeho, a je až neuvěřitelny že má brácha pořád tu 613tku :-)

Autor tématu
KOKUM
hvězdička
Příspěvky: 274
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:10
Auto: Tatra 603
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdarec

Příspěvek od KOKUM »

Jo xantiu jsem vytrandil, deď trandim manželčino Baleno, na jaře pujde do šrotu, tak mě lanaří že chce oktávku nebo něco... Nevím příjde mi to zbytečný... Nikam jezdit nemusíme jen občas na nakup a na Slovensko tak by mi stačil Olda... Ale zas prez zimu bych s tim asi nejel to by mi bylo líto...

Jinak XMko jsme měl a byla to paráda 8) A brácha zůstane věrnej tatře na věky už má dalsší na ND... Taky jsem přemýšlel i o Tatře je to dobrá investice...

WIND
hvězdička
Příspěvky: 241
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:27

Re: Zdarec

Příspěvek od WIND »

Nazdááárek...jo a ženatej *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

To jsou věci.......jinak mám pokud by jsi chtěl mám nádhernou stříbrnou W126 ASD střecha bez klimy a manuál s KAT r.v. září 1989 ...bohužel 260 ...první majitel, sedlák, po celou dobu garážováno a najeto 187tis. km....serviska atd...

Autor tématu
KOKUM
hvězdička
Příspěvky: 274
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:10
Auto: Tatra 603
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdarec

Příspěvek od KOKUM »

Ahoj Winde, je to ta co už máš nejakej ten pátek? Myslím že jsme ji viděl byla nádherná ale ten motor se mi nelíbí... :-[ Asi zůstanu u Oldy nevím uvidíme. ;)

WIND
hvězdička
Příspěvky: 241
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:27

Re: Zdarec

Příspěvek od WIND »

Ne moje pastýřka není na prodej .


Toto je po faceliftu a je ještě venku a fakt moc pěkná stříbrná a vevnitř šedá kostka, stav zánovní auto. Je to taky stříkačka 260.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
KOKUM
hvězdička
Příspěvky: 274
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:10
Auto: Tatra 603
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdarec

Příspěvek od KOKUM »

Fakt pěkný, ale já už si tak navykl na osmiválec že nechci nic jiného. Ale děkuji za nabídku.

116D
hvězdička
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 31.07.2008, 15:44
Auto: Dodge Challenger 09 R/T ; Jeep GrandCherokee WJ 03

Re: Zdarec

Příspěvek od 116D »

Kokum sevas,

Ak ti nejak extra nechybaju peniaze tak nic nepredavaj :) My sme predali vsetky 116 a aj napriek tomu ze je 126 tak mi to auto celkom chyba.
A Delta je krasny povoz, neni ich vela, co som ju videl vtedy v Jedovnicich tak bola pekna.
Ja som teraz predal do CR Pontiac a uz mi aj chyba :D Ale jeden fakt je ze ak mas uz tych aut vela (ako Gombo a iny :D tak uz to ide do penazi aj ked nejazdia , A vedla je uz nahrada za pontiac :D
Kolko to ma kw Delta, papiere sedia?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
KOKUM
hvězdička
Příspěvky: 274
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:10
Auto: Tatra 603
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdarec

Příspěvek od KOKUM »

Zdar,

Tak nevím mám garáž na jedno auto, nevím já proste chci jedno s kterým zestárnu :-[ Když je pak moc aut tak človek nevím ani s čím se pak projet je to pak takový rozpolcený... Papíry sedí... A co Ty jak se máš?

116D
hvězdička
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 31.07.2008, 15:44
Auto: Dodge Challenger 09 R/T ; Jeep GrandCherokee WJ 03

Re: Zdarec

Příspěvek od 116D »

KOKUM píše:Zdar,

Tak nevím mám garáž na jedno auto, nevím já proste chci jedno s kterým zestárnu :-[ Když je pak moc aut tak človek nevím ani s čím se pak projet je to pak takový rozpolcený... Papíry sedí... A co Ty jak se máš?
Tak pomaly, ale vcelku ok. Len pozeram ze ty si toho stihol velke veci, ozenit sa :) Ak vsetko bude ok tak buduci rok chcem ist na konopac US zraz, tak ak budes mat Deltu tak by si mohol dojst, pokecame ;)

Autor tématu
KOKUM
hvězdička
Příspěvky: 274
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:10
Auto: Tatra 603
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdarec

Příspěvek od KOKUM »

Konopac to je Konopiště?
Odpovědět