HALAL - váš názor?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od stukafan »

Forrest píše:
CAPRICLAN píše:HALAL NEEE!
A muslimstvo po celý Evropě z5 do jejich původních domovů,vemte si sebou mešity,šariju,sňatky nezletilých a jiný zvrácenosti a hybaj odsud @=

jeee koncne se jednou shodnem
Taky se s tím ztotožňuju, nicméně ta reakce je podle mě o koze, když téma je o voze.
Otázka nebyla o importu - v tom souhlasím, nicméně - téma je o způsobu porážky, ne o reexportu.
Na mě to zapůsobilo podobně jako když užiju následovný příměr:

Co říkáte.. - bude automat u benzínové S600 poruchový?
odpovědí může být třeba " mě se rozbilo elektrické vyklápění šíbru - je to nespolehlivý"

mr.fazole
hvězdička
Příspěvky: 286
Registrován: úte 01.11.2011, 22:10
Auto: Já rád Géčka od AeMGéčka

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od mr.fazole »

tak to je takovej místní folklor :-D
K tématu: zvířata mají cit,nervy,emoce,duši a všechno ostatní jako lidi.Tak proč mají trpět?

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od viano »

mně se zdá že je tady pár hošanů trochu útlocitnejch

aby bylo maso tak se zkrátka musí zabít zvíře

podřezání zvířete - pokud se to aspoň trochu umí - je poměrně humánní způsob usmrcení a ví to každej kdo není úplně mimo mísu

2Stroke-cz
hvězdička
Příspěvky: 24
Registrován: pon 28.10.2013, 17:25
Auto: 4xW115 4xW123 1xW100

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od 2Stroke-cz »

K tomu jak moc zvíře trpí/netrpí a jak moc je to humální se nebudu vyjadřovat, nicméně myslím si, že by se všem mělo měřit stejný metrem, a ne jedním něco tolerovat a druhé za to trestat. Tenhle multikulti pseudohumanismus jednou celou naší kulturu úplně zničí.

mr.fazole
hvězdička
Příspěvky: 286
Registrován: úte 01.11.2011, 22:10
Auto: Já rád Géčka od AeMGéčka

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od mr.fazole »

no jo katolík,ten se pomodlí a je vše odpuštěno :-!
co kdybych tvojí starou/starého stáhnul za živa z kůže a hodil jako potravu svému psovi? To nevíš,ale můj pes je masožravec,sice žere granule,ale jen čistě kvůli tobě bych udělal vyjímku a dal pejsánkovi čerstvé maso ]:->

Wilda
hvězdička
Příspěvky: 176
Registrován: stř 19.09.2012, 16:04
Auto: E280 CDI 2005
Bydliště: Lysá nad Labem
Věk: 57

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od Wilda »

Kdybys jeho starou stáhnul za živa z kůže a hodil jako potravu svému psovi, tak budeš magor. To snad nedělá žádný živočišný druh, aby usmrtil příslušníka svého druhu, kvůli tomu aby nasytil příslušníka jiného druhu.
Od té doby, co jsou ve škole zakázané tělesné tresty, kluci nechodí na vojnu, psi žerou granule a duhové průvody nejsou rozehnány pendreky, je ten svět nějak na ruby. Pomalu, aby se člověk bál dát si řízek v kožených botách a přiznat se k manželce, aby to nepohoršilo výplody dnešní pseudomorálky.

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od viano »

hele fazole, píšeš sice, že tvůj pejsek je masožravec (jaké překvapení), ale to ještě neznamená, že mu to maso dopřeješ
a pokud vím, tak v psím žrádle je nějaký procento masnejch produktů, takže jak to je? žere pejsek jenom veganský granule?
a co kost? viděl někdy normální kost? nebo mu na zoubek házíš umělohmotnou atrapu?

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od kejb »

Nevim teda o čem ja tato debata ale jestli někomu přijde normální, že nějaký tlustý prase rajtuje na krávě, který předtím
přivázaný uříznul hlavu a fotí se u toho a tlemí (asi jaká je to zábava) měl by se asi sám nad sebou zamyslet.
Dávat příklady tradice, kultury a přírody je sice hezký ale to první (cízí kulturu a tradice) tady nechceme a to druhý je trošku mimo.
Jsem si myslel, že jsme lidi ? ale soudě dle názorů tady je alespoň vidět, že lidstvo se za poslední tisíce let moc nezměnilo :D.

Tommy M.
hvězda
Příspěvky: 1062
Registrován: pát 13.09.2013, 20:31
Auto: S212 E350,S211 E 320,S210 E 320,S210 E220,W163 270
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od Tommy M. »

kejb píše:Nevim teda o čem ja tato debata ale jestli někomu přijde normální, že nějaký tlustý prase rajtuje na krávě, který předtím
přivázaný uříznul hlavu a fotí se u toho a tlemí (asi jaká je to zábava) měl by se asi sám nad sebou zamyslet.
Dávat příklady tradice, kultury a přírody je sice hezký ale to první (cízí kulturu a tradice) tady nechceme a to druhý je trošku mimo.
Jsem si myslel, že jsme lidi ? ale soudě dle názorů tady je alespoň vidět, že lidstvo se za poslední tisíce let moc nezměnilo :D.
Moje řeč *thumbs up* *thumbs up*

Mysak230E
kometa
Příspěvky: 2077
Registrován: pát 01.08.2008, 10:58
Auto: W123240DT W124230 W220 W211 W203 ex 210240T
Bydliště: Liberec, Praha, Jičín
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od Mysak230E »

No jako myslivec se k tomu nebudu nějak moc vyjadřovat......jsou to prostě schweinehundi

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od tomaso »

Napadla mě jedna písnička - "Nic ve zlým proti turistů, když se sem chtěj podívat, ale...." 8)

Bertram
hvězda
Příspěvky: 1049
Registrován: ned 04.11.2012, 17:32
Auto: Spousta

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od Bertram »

stukafan píše:
Forrest píše:
CAPRICLAN píše:HALAL NEEE!
A muslimstvo po celý Evropě z5 do jejich původních domovů,vemte si sebou mešity,šariju,sňatky nezletilých a jiný zvrácenosti a hybaj odsud @=
Náhodou...nějakou 13-ti letou potvoru bych si klidně vzal. :D (kdyby teda vypadala na 11 )

mr.fazole
hvězdička
Příspěvky: 286
Registrován: úte 01.11.2011, 22:10
Auto: Já rád Géčka od AeMGéčka

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od mr.fazole »

viano píše:hele fazole, píšeš sice, že tvůj pejsek je masožravec (jaké překvapení), ale to ještě neznamená, že mu to maso dopřeješ
a pokud vím, tak v psím žrádle je nějaký procento masnejch produktů, takže jak to je? žere pejsek jenom veganský granule?
a co kost? viděl někdy normální kost? nebo mu na zoubek házíš umělohmotnou atrapu?
hele ximo,neumíš číst,psát v obrázcích nebudu :-D,nevím co klátíš jestli chlapa nebo ženskou a je mi to fuk,ale podle tvého projevu bych řekl,že spíš někdo klátí tebe.On je totiš rozdíl zabít zvíře a zabít ho s maximálním utrpením a mít z toho zábavu.To je jediné o čem tento topic je.
wilda:nojo homofobní hobit,co jiného čekat?!vem se s včelou za ruce a jděte do průvodu katolických fašistů :-!

Wilda
hvězdička
Příspěvky: 176
Registrován: stř 19.09.2012, 16:04
Auto: E280 CDI 2005
Bydliště: Lysá nad Labem
Věk: 57

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od Wilda »

Pořád jsi nenapsal, co je tak hrozného na tom videu:
http://www.drsnysvet.cz/asijska-trznice" onclick="window.open(this.href);return false; ... -chutovky/

mr.fazole
hvězdička
Příspěvky: 286
Registrován: úte 01.11.2011, 22:10
Auto: Já rád Géčka od AeMGéčka

Re: HALAL - váš názor?

Příspěvek od mr.fazole »

wilda:to je jako bych měl vysvětlovat náckům zvěrstvo koncentračního tábora. :-!
Odpovědět