Ten pán mi mluví z duše

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
Bertram
hvězda
Příspěvky: 1049
Registrován: ned 04.11.2012, 17:32
Auto: Spousta

Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od Bertram »

< http://www.novinky.cz/domaci/316765-na- ... nicek.html" onclick="window.open(this.href);return false; >

Mysak230E
kometa
Příspěvky: 2077
Registrován: pát 01.08.2008, 10:58
Auto: W123240DT W124230 W220 W211 W203 ex 210240T
Bydliště: Liberec, Praha, Jičín
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od Mysak230E »

No, doufám, že se lidi proberou.........

enougher
kometa
Příspěvky: 2477
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od enougher »

Miloši
FAKJÚ

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od AndréW115 »

Souhlasím a podepisuji v plném rozsahu!

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od Petr H. »

když ti mluví z duše, co teda říká, nějak jsem to v tom textu nenašel. To je dost obecný gesto. Takže tedy tím říká: Miloši jseš č....k, anebo seru na politiku, anebo jenom na hrad, anebo na současnou pravicovou politiku, anebo na volby, nebo co jako? :-$

jako že glosuje politickou situaci vztyčeným prostředníkem, jako že ať si dělají co chtějí?... fakt tomu moc nerozumím :(

6bota
vycházející hvězda
Příspěvky: 929
Registrován: pát 01.08.2008, 16:00
Auto: Vitow210w108 w123w115bylo je w211 m113 e500

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od 6bota »

petrhnizdil píše:když ti mluví z duše, co teda říká, nějak jsem to v tom textu nenašel. To je dost obecný gesto. Takže tedy tím říká: Miloši jseš č....k, anebo seru na politiku, anebo jenom na hrad, anebo na současnou pravicovou politiku, anebo na volby, nebo co jako? :-$

jako že glosuje politickou situaci vztyčeným prostředníkem, jako že ať si dělají co chtějí?... fakt tomu moc nerozumím :(
*thumbs up*

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od Fusion »

Kdyby se radši věnoval něčemu užitečnýmu. Toudle (a jinýma jeho nesmyslama) se jenom řadí mezi tu špinavou lůzu, co řeší věci uražkama a nevhodným vtípkováním.

zdenda
hvězdička
Příspěvky: 36
Registrován: úte 17.03.2009, 10:09
Auto: W210 - E320
Bydliště: Písek

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od zdenda »

.. trapné gesto.. zase budeme ve světě slavný..

Autor tématu
Bertram
hvězda
Příspěvky: 1049
Registrován: ned 04.11.2012, 17:32
Auto: Spousta

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od Bertram »

petrhnizdil píše:když ti mluví z duše, co teda říká, nějak jsem to v tom textu nenašel. To je dost obecný gesto. Takže tedy tím říká: Miloši jseš č....k, anebo seru na politiku, anebo jenom na hrad, anebo na současnou pravicovou politiku, anebo na volby, nebo co jako? :-$

jako že glosuje politickou situaci vztyčeným prostředníkem, jako že ať si dělají co chtějí?... fakt tomu moc nerozumím :(
No A je správně,samozřejmě.Tak to vnímám já a proto mi mluví z duše.

sonypolicka
Administrátor
Příspěvky: 1159
Registrován: pon 28.07.2008, 9:11
Auto: W124 300E-24 Sportline a W140 300SE + P306 chrocht
Bydliště: Polička-Berlín, Vinice
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od sonypolicka »

petrhnizdil píše:když ti mluví z duše, co teda říká, nějak jsem to v tom textu nenašel. To je dost obecný gesto. Takže tedy tím říká: Miloši jseš č....k, anebo seru na politiku, anebo jenom na hrad, anebo na současnou pravicovou politiku, anebo na volby, nebo co jako? :-$

jako že glosuje politickou situaci vztyčeným prostředníkem, jako že ať si dělají co chtějí?... fakt tomu moc nerozumím :(

Pokud tomu nerozumíš, tak si přečti jeho (Černého) vyjádření. Je myslím dost výmluvný i pro tápající.

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od Petr H. »

no dobře, já si to přečtu - někde si to tedy vyhledám. Ale domnívám se, že pokud někdo něco účelně dělá tímto způsobem, tak by to z toho jeho díla mělo jít trochu konkrétnější poselství. Praha je mimo jiné plná cizinců, ty si to taky asi mají někde vyhledat, co tím básník myslel? Ale budiž, nejsem ignorant a samo to beru jako negativní vzkaz na hrad, ale myslím, že to není vhodný způsob. Nejde o vulgárnost, ale spíš o vágnost v tomhle případě...

a k těm cizincům ještě - je to tedy pěkná reklama na naší kulturu. Vím, že nejsme bůhvíco, ale nemusíme to tak vykřikovat do světa.... a to je taky fakt!!!!!! :(

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od scout76 »

To,že je Miloš pinďor tady víme všichni.Černý je komediant,kterej si potřebuje po dlouhé době udělat reklamu,ale mě spíš děsí volební preference oranžovo-rudejch sr.čů než nějakej fakáč.Petr Hnízdil má pravdu.Cizinci z toho nejspíš moc nechápou. *tired*

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od Petr H. »

já těm preferencím moc nevěřím, myslím že je to teď zmanipulovaný ještě víc, než kdy jindy. A ten vymrdanej zadrátovanej Sobotka mě taky už sere!!! Ten debil neumí nic jinýho než furt vyhlašovat nedůvěru vládě. Kolikrát se o to pokoušel? Kolik vůbec ty volby stojí, kdo to zase zaplatí...? A ještě bude poučovat o fungujícím státě. Co tam dělali teda doteď..? Už mám zase nerv.. :-/

a vůbec ti komunisti... ty taky nějak nechápu jejich setrvávání ve 21 století na půdě parlamentu. často slyším, že kdyby byli u moci, tak se nevrátí systém před rokem 89. Jak to, že nevrátí. Oni přeci čerpají svoji filosofii ze stejného dogmatu jako minulé generace. Takže pokud to jsou komunisti tak se musí držet toho archaickýho náboženství a po volbách musí opět znárodňovat a pod. Nechápu teda moc tu jejich schizofrénost, anebo to už nejsou komunisti - tak by se měli přejmenovat. Když už teda.. *tired*

JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od JirkaK »

Pánové, proberte se ze svého fanatického antikomunismu. Pravicové strany jako ODS a TOP09 zkrátka doslova nasraly drtivou většinu lidí v téhle zemi a tohle je zákonitý důsledek. Prostě klasický dfensovský overbastarding. Spoustě lidí už se dnes žije podstatně hůř než za komančů a "svobody" se člověk nenažere, tím spíš že v mnoha ohledech je tahle země méně svobodná než před pětadvaceti lety. Nebo si snad představujete, že ty miliony lidí co dnes živoří za minimální mzdu, co makají dvanáct hodin denně a za přesčasy nevidí ani korunu, se kterými si zaměstnavatelé vytírají zadnici protože zákoník práce začíná připomínat pracovní řád gulagu, o skoro šesti stech tisících nezaměstnaných ani nemluvím, že ti všichni budou nadšeně volit pravici? Kdepak, jenom pánové z ODS a TOPky holt budou muset skousnout výsledky své usilovné mnohaleté práce. Akce jako je ten prostředníček není nic jiného než kvičení prasat před porážkou.
Mimochodem, dnes jsem pročítal jména na volebních lístcích a u ANO2011 jsem našel naši bývalou starostku, kdysi klasickou ódéesačku se vším co tomu patří, včetně kálení na obyčejné lidi a snahy nahrabat si z eurofondů. Evidentně šikovná a chytrá holka, už se přesunula k Babišovi.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Ten pán mi mluví z duše

Příspěvek od scout76 »

JirkaK -souhlasím *thumbs up* spousty lidí je nasranejch a svobody se fakt nenažerou.Hlavně na severu Moravy budou mít oranžovo-rudí žně a není se čemu divit.Bakala se nažral a důl se zavře.Na druhou stranu to je kapitalismus.Tohle je hnusná doba :-!
Odpovědět