Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od Přemek Doležal »

PÚ píše:Přezouváme všechno zimní v říjnu,letní v květnu, G nevyjímaje. V Mariánkách ani není možno jinak. Celoroční je pitomost, to už bych raeději jezdil jen na zimních.
A já vůl si myslel, že medvědi v zimě chrněj........ *in love*

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Přemečku,chrní,třeba hnědí,nebo ti moji.Ale lední medvědi,tedy opravdu zimní méďové,ti nespinkají,loví a žerou a taky se páří a to vše při teplotách hodně nízkých.No a díky G můžeš něco podobného dělat také,ale o tom ví asi Pů víc než já,jednak je mladší,má G,neplést s G bodem u žen.No a máš-li Gé,tvoje partnerka také,tak si to v zimě užíváš.Dobré je mít též W jako Webasto.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od Přemek Doležal »

Ale Láďo, ale tenhle medvěd není ani Lední, ani Gé, ...ale je to Pú.....nějaká divná rasa. =-o
Asi kříženec bernardýna a králíka, čico. :D

vycházející hvězda
Příspěvky: 870
Registrován: čtv 20.09.2012, 23:03
Auto: G 300 TD
Bydliště: Velká Hleďsebe
Věk: 60

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od »

Jakýpak kříženec PÚ, medvěd Michal, věrný druh Prasátka, kamarád Králíčka, oslíka Ijáčka, Tygra, Sovy, Klokanice i Klokánka a přitel Kryštůvka Robina.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od Přemek Doležal »

Mazej do pelechu, ty potvoro vopelichaná !
....ale už !!!
*in love* @}->-- :x *drink*

vycházející hvězda
Příspěvky: 870
Registrován: čtv 20.09.2012, 23:03
Auto: G 300 TD
Bydliště: Velká Hleďsebe
Věk: 60

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od »

Ladislav.Lapáček píše:Přemečku,chrní,třeba hnědí,nebo ti moji.Ale lední medvědi,tedy opravdu zimní méďové,ti nespinkají,loví a žerou a taky se páří a to vše při teplotách hodně nízkých.No a díky G můžeš něco podobného dělat také,ale o tom ví asi Pů víc než já,jednak je mladší,má G,neplést s G bodem u žen.No a máš-li Gé,tvoje partnerka také,tak si to v zimě užíváš.Dobré je mít též W jako Webasto.
Ano, Webasto s dálkovým, vyhřívané Sitze a silnou pružinu.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od Přemek Doležal »

PÚ píše:
Ladislav.Lapáček píše:Přemečku,chrní,třeba hnědí,nebo ti moji.Ale lední medvědi,tedy opravdu zimní méďové,ti nespinkají,loví a žerou a taky se páří a to vše při teplotách hodně nízkých.No a díky G můžeš něco podobného dělat také,ale o tom ví asi Pů víc než já,jednak je mladší,má G,neplést s G bodem u žen.No a máš-li Gé,tvoje partnerka také,tak si to v zimě užíváš.Dobré je mít též W jako Webasto.
Ano, Webasto s dálkovým, vyhřívané Sitze a silnou pružinu.
Myslíš....silný péro ?
S tím musím jen souhlasit ! *thumbs up*

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Máš recht,vždyť Pů je kreslenej.Ale je s ním sranda a také není tak chlupatej jako bernardýn,co jsem si všiml a také nemá tak dlouhé uši a dlouhé zadní běhy.Ale zase tenhle Pú,když sedí v Gé,tak běhá rychle.Bude to něco jinýho,nějaká mutace jako já.Má paní tvrdí,že jsem zmutovanej gorilák s divokým prasetem,že mám něco z bejka (spíše vola) a prý mi občas ze zadku rostou brka jako má páv ( to když se mi něco povede) a něco z osla.Bude to chtít expertýzu.

vycházející hvězda
Příspěvky: 870
Registrován: čtv 20.09.2012, 23:03
Auto: G 300 TD
Bydliště: Velká Hleďsebe
Věk: 60

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od »

Já už musím jít spát. Kdyby se náhodou, na kterou nevěřím, probíraly ty celoroční pneumatiky, tak za mne: nekupovat. Dobrou moč kluci.

Autor tématu
Walda
hvězdička
Příspěvky: 352
Registrován: sob 25.10.2008, 20:39
Auto: R320 CDI, W123C 77´, W212, 220 CDI
Bydliště: Vendryně
Věk: 58

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od Walda »

Moc dík za názory, je rozhodnuto, koupim disky a zimní pneu a budu přehazovat. Škoda, že ty celoroční jsou na hov.., bylo by to pohodlnější.

Brabus63
vycházející hvězda
Příspěvky: 930
Registrován: ned 13.03.2011, 9:32
Auto: MB C32AMG, W124 250D, Viano
Bydliště: Praha

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od Brabus63 »

Při tvém nájezdu na to kup jen zimní. V létě nejsou na žádné závody, ale dá se s nimi normálně jezdit.

Autor tématu
Walda
hvězdička
Příspěvky: 352
Registrován: sob 25.10.2008, 20:39
Auto: R320 CDI, W123C 77´, W212, 220 CDI
Bydliště: Vendryně
Věk: 58

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od Walda »

Letní na tom mám prakticky funglovky. Takže to bude tak, jako u všech aut doma - budou mít letní i zimní botky.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od Thomas_124 »

Never more :-!

Kaskadér
hvězda
Příspěvky: 1122
Registrován: stř 10.02.2010, 20:59
Auto: Folcvágen

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od Kaskadér »

Výborná zkušenost s celoročníma pneu, jak na offroadech tak na osobácích, po dobu cca 7-8 let.
Jen to chce nekupovat ty nejlevnější.


btw. kdo má nasráno v hlavě i na nohách, ten může mít super extra zimáky a rozbije se stejně 8)

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Celoroční pneu-názory,zkušenosti

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Já ten termín " universální " nějak nemám rád.Není universální auto,pneumatiky či žena nebo vzdělání.Zastávám názor,že jedna věc s více účely dobře nefunguje.Třeba populární švýcarský nůž je bezva,ale zvíře s ním nevykucháš a zarezlý šroub nepovolíš.A zimní gumy,většina lidí jezdí po více či méně uklizených silnicích,pokud je sníh,tak dobré,ale jakmile to povolí nebo je sněho-solná břečka,pak ony tisíce lamel na gumě se ucpou a guma je vlastně hladká.Zas gumy do bahna se musí samy čistit,opět sebelepší vzorek ucpaný blátem je k ničemu.A proto nám bůh dal ve své nekonečné moudrosti gumy na písek,do hlubokého sněhu event. s hroty,gumy hladké na závodění,gumy na běžné letní ježdění,když zaprší nenameleš si,gumy do skalnatého terénu.Jezdit se dá na čemkoli,když se to umí,ale já jsem pro max.trakci a taky bezpečnost a nebudu se hádat na STK či s Pomahači.Gumy stárnou,řidiči také a tak raději volím to nejlepší,co odpovídá účelu v dané době a už neřeším,jen přezouvám jak idiot.
Odpovědět