Pneumaticke naradie, hobby. Diskusia

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

mr.fazole
hvězdička
Příspěvky: 286
Registrován: úte 01.11.2011, 22:10
Auto: Já rád Géčka od AeMGéčka

Re: Pneumaticke naradie, hobby. Diskusia

Příspěvek od mr.fazole »

no právě to je to,že tile maníci-permoníci jsou na hlavu.
Je to cca rok co jsem prodal pneu klučinovi,kterej s tím rovnou jel do místního pneu,tam mu to namontovali a on se vrátil s prašulkama za ty pneu(neměl drobné).Tak kecáme u toho jeho klenotu a mě najednou málem vyletěli oči z hlavy.Nejen,že měl vzorek obráceně,ale ten retard mu na těch kolech nechal původní závaží(lepená)s tím,že to jsou závaží na vyvážení kol a další mu tam zacvakal hned vedle s tím,že tyhle zacvakávací na hranu kola vyvažujou pneumatiky.Tak jsme tam jeli zápátky spolu,abych tomu permoníkovi řekl co podělal a on mi řekl,že to staré závaží je tam jen nalepené,tak si ho jen odlepíme nožejkem.O otočeném vzoru pneumatik nechtěl ani slyšet.

PS omlouvám se,že jsem se odklonil od dotazu ohledně pneu nářadí

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneumaticke naradie, hobby. Diskusia

Příspěvek od Ji-rka »

Přemek Doležal píše:Oba vééélice chytří hoši :
Utahovák stojí 2200, ale BEZ AKU a nabíječky ! @=
Na STK poblíž jihlavy maj těchto bazmeků v dílně si 8, povolujou s nima, až z nich jde kouř, a nenadaj se teplotou udržet v ruce, ...a zatím...asi 3 roky, dobrý. *thumbs up*
Takže vaše recenze, páni = :-!
Pa.

Nevim proč nedokážeš přijmout opačnou zkušenost někoho jiného.Haním snad tebe???Prostě to byly dva sráče,tobě přeji ať ti tvé skvělé RYOBI dále dělá usměv na tváři a i po 3 měsících nepoužívání trhá ruce. *drink*
Odpovědět