Na čem nyní děláte ?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od scout76 »

fíkus píše:To je tady takhle vždycky - když něco prodáváš tak je to drahý a "nikdo to nebude chtít" (přitom obdobné auto v inzerci třeba ani není, o ceně nemluvě) a když něco sháníš tak o levných autech se tu jen vypráví jako kdyby každý kdo prodává mohl být rád že si to vůbec někdo koupí za půlku a nebo se zmíní nějaká úplná výjimka že někdo náhodou levně prodával a nebo levně koupil. ML není tuctově obchodované auto jako třeba Fabia. Ta cena může být i o několik set tisíc jiná za stejný model a rok - záleží na stavu.
Pokud myslíš tento model ML,tak zcela jistě to nebude rozdíl několika set tisíc. Maximálně desítek. A skutečnost je taková,že v inzerci u nás je 95% predražených vraků v různém stádiu opotřebení,kde prodávající čekají na kafku,která jim požadovaný nesmysl zaplatí. Pěkný auta za dobře se koupit dají,ale ne u nás a u turků (ti už vlastně nejsou,ale jiná tmavá pakáž) za kopcem taky ne. Chce to hledat. Kdo ví,kde,tak mi dá za pravdu.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od fíkus »

Já mířil tam, že kdyby se tu takové pěkné prodávalo, třeba 70000 km najeto první majitel, absolutní vůně, třeba za 250000 kč tak se tu bude směle mávat tím inzerátem za kilo jakože to je adekvátní cena za takový auto. Co na tom, že je v perfektním stavu. Dobrá čína stojí kilo, perfektní a to že do puntíku stojí milion a můžeš se postavit na hlavu. A soudit cenu čehokoliv co by kdo z nás tady za to dal, tak to by byly číny za 50, piána za 30 a čtyřky za 20. Kdo z nás kromě Ládi Lapáčka, Pirxe, možná Petr Němeček, může říct - mám perfektní auto: Troufnu si říct že málokdo. A je v tom fakt rozdíl v ceně, pořádnej. Vrak 50, pěkný auto 100, velmi pěkný 150 a naprosto bez chyby - cena neurčitelná, pokud budu něco takovýho chtít tak dám i nesmysl. Takže nastává přesně to co píše - sháníš něco konkrétního a ejhle, ono nic nikdo za 60 neprodává, to je pech. Nakonec jsi rád že to vůbec koupíš v nějakým použitelným stavu. Těchle aut nejsou plný bazary a neobjedeš 30 aut za den jako u Fabie. A ruku na srdce - tohle auto si většinou nekoupí někdo kdo chce "auto" ale někdo kdo chce ML.

xaler
hvězdička
Příspěvky: 492
Registrován: pát 18.03.2011, 18:21
Auto: W163 ML500
Bydliště: Louny

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od xaler »

Hledat v zahraničí byla taky ztráta času a pokud někdo z vás má přístup k levným autům tak vám to přeji, ale já ML500 za šedesát prostě sehnat neumím.
Nevíte kde všude má mít W163 VIN, našel jsem jen cedulku u dveří a pod čelním sklem. Před sedadlem spolujezdce, nebo na rámu jsem ho nenašel a u motoru taky ne.
Naposledy upravil(a) xaler dne stř 06.12.2017, 19:30, celkem upraveno 1 x.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od fíkus »

To nikdo, to je náhodná prodej... obvyklá cena rozhodně ne. Za 500 už vůbec ne. Většina jsou 270 a 320, pak 430. Sem tam AMG. Co by mi zdejší odborníci na trh ojetin poradili kdybych sháněl ML 63 AMG? Čekat až se objeví "za kilo"? A nebo jít do Mercedesu a koupit nějaký protiúčet? To ale už za kilo nebude. Takže bych možná ještě rád koupil takové auto za cenu nabídky.

Zed
hvězdička
Příspěvky: 28
Registrován: pon 01.08.2016, 20:38

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Zed »

Fíkus díky, ale jinak....
Notvl, že to nebude lehký jsem očekával, ale že až takový tak to teda ne... :'( Zatím jsem skončil u sundání ručičky - takže chytit hřídelku do svěráku a ručku opatrně stáhnout - je tak?
No pak mohu jít shánět hodinářské šroubováky...

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od fíkus »

Tu ručičku vůbec neřeš, nesundavat! Na 99,9% jí zničíš. Tu hřídelku podle mě nevyndáš bez rozebrání tachometru = sejmout ručičku, ciferník dolu a rozložit. A je to zbytečný, na počítadlo se dostaneš. Na denní určitě.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od popelnice »

fíkus píše:To nikdo, to je náhodná prodej... obvyklá cena rozhodně ne. Za 500 už vůbec ne. Většina jsou 270 a 320, pak 430. Sem tam AMG. Co by mi zdejší odborníci na trh ojetin poradili kdybych sháněl ML 63 AMG? Čekat až se objeví "za kilo"? A nebo jít do Mercedesu a koupit nějaký protiúčet? To ale už za kilo nebude. Takže bych možná ještě rád koupil takové auto za cenu nabídky.
Zase leješ :D jinak to neni možny 007

Zed
hvězdička
Příspěvky: 28
Registrován: pon 01.08.2016, 20:38

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Zed »

No jo ale abych se dostal právě k šroubkům co jsou pod ciferníkem musím sundat ručičku tacha jestli chápu dobře. A tam jsem zatím v pasti... :(

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od fíkus »

A proč bys řešil šroubky pod ciferníkem? Jde o denní nebo velké počítadlo?

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od fíkus »

popelnice píše:
fíkus píše:To nikdo, to je náhodná prodej... obvyklá cena rozhodně ne. Za 500 už vůbec ne. Většina jsou 270 a 320, pak 430. Sem tam AMG. Co by mi zdejší odborníci na trh ojetin poradili kdybych sháněl ML 63 AMG? Čekat až se objeví "za kilo"? A nebo jít do Mercedesu a koupit nějaký protiúčet? To ale už za kilo nebude. Takže bych možná ještě rád koupil takové auto za cenu nabídky.
Zase leješ :D jinak to neni možny 007
Cože? A co se ti na tom zdá jako výplod opilce? Že ML 500 není běžně za šede? Nebo že kdybych chtěl ML 63 tak musím koupit za cenu jakou se nabízí a ne že bude dotyčný rád že to prodal? Nebo co tedy?

Zed
hvězdička
Příspěvky: 28
Registrován: pon 01.08.2016, 20:38

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Zed »

Jde právě o velké počítadlo, občas píše občas ne. :'(

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od popelnice »

fíkus píše:
popelnice píše:
fíkus píše:To nikdo, to je náhodná prodej... obvyklá cena rozhodně ne. Za 500 už vůbec ne. Většina jsou 270 a 320, pak 430. Sem tam AMG. Co by mi zdejší odborníci na trh ojetin poradili kdybych sháněl ML 63 AMG? Čekat až se objeví "za kilo"? A nebo jít do Mercedesu a koupit nějaký protiúčet? To ale už za kilo nebude. Takže bych možná ještě rád koupil takové auto za cenu nabídky.
Zase leješ :D jinak to neni možny 007
Cože? A co se ti na tom zdá jako výplod opilce? Že ML 500 není běžně za šede? Nebo že kdybych chtěl ML 63 tak musím koupit za cenu jakou se nabízí a ne že bude dotyčný rád že to prodal? Nebo co tedy?
Kdyz to auto ani nefunguje :-/ za 63 amg v tomhle bych dal cokoli *jokingly*

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od fíkus »

No jo, ale on výběr moc není, tohle je aktuálně do 150 t na s autu. (od 170kW) https://www.sauto.cz/osobni/hledani#!ca ... model=1489" onclick="window.open(this.href);return false;

Pětikilo ani jedno, jen pochybný 55.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od fíkus »

Zed píše:Jde právě o velké počítadlo, občas píše občas ne. :'(
Aha, tak to je horší.

Zed
hvězdička
Příspěvky: 28
Registrován: pon 01.08.2016, 20:38

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Zed »

Nicméně jak bez spešl stahováku sundat tu ručičku? Napadá tě něco? Dík.
Odpovědět