koupě škoda octavia (pro mámu)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: koupě škoda octavia (pro mámu)

Příspěvek od dawider5 »

michalmasařka píše:Já myslím ,že ještě jich pořád dost jezdí. *jokingly*
S tím STK bych kilometrům moc nevěřil,pokud je tam známý,tak napíše do databáze km jaký člověk chce. *jokingly*
i tak to jedna z možností prověření,jednou už mi to ušetřilo cestu přes půl republiky,jaké nemilé zjištění když dané vozidlo mělo najeto místo 150 nákejch 420 :D

Autor tématu
dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: koupě škoda octavia (pro mámu)

Příspěvek od dawider5 »

tomaso píše:
dawider5 píše:ty kilometry jdu zjistit zejtra ke kámošovi na stk ;) sem opravdu zvědav na pravdivost prodejce *jokingly*
tak dej pak vědět, to by mě zajímalo...
volant a řadička budiž, ikdyž se divím že to bazarník nevyměnil, zarazil by mě ten prošoupaný gumový koberec, ten se po kilu neošoupe =-o
on nebyl přímo gumovej,spíš takovej ten hadrovej origo z fabriky...asi bych neměl srovnávat se 124,tam jsou textilní koberce po 200tácech jen lehce ošouplý 007

Autor tématu
dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: koupě škoda octavia (pro mámu)

Příspěvek od dawider5 »

mám pro mě celkem potěšitelnou zprávu ;) kamarád na technický mi sdělil že auto má asi opravdu jen 85 táců,povídal že posloupnost technických odpovídá realitě :) takže týpek s ošoupaným volantem od zedníka nekecal *jokingly*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě škoda octavia (pro mámu)

Příspěvek od scout76 »

dawider5 píše:mám pro mě celkem potěšitelnou zprávu ;) kamarád na technický mi sdělil že auto má asi opravdu jen 85 táců,povídal že posloupnost technických odpovídá realitě :) takže týpek s ošoupaným volantem od zedníka nekecal *jokingly*
Tak vidíš!Nebo je ještě jedna možnost.Kup mámě piáno a když jí klekne,tak Viano ti zajistí komplet GO motoru za 25000Kč a pak to přežije i tisíciletou říši :D .Hele pokud to odpovídá a je to slušný tak bych se asi nerozmýšlel.Pokud to má opravdu tak málo najeto,tak je to určitě důvod proč pán nechce s cenou dolů(i když je to fakt ranec).A tento model není špatná volba.Navíc se toho jednou dobře a celkem rychle zbavíš zbavíš *thumbs up*

Autor tématu
dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: koupě škoda octavia (pro mámu)

Příspěvek od dawider5 »

ještě chvilku počkám,on to nikdo nekoupí,týpek ještě drobet sleze a já si pro ní rád přijdu 8)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě škoda octavia (pro mámu)

Příspěvek od scout76 »

dawider5 píše:ještě chvilku počkám,on to nikdo nekoupí,týpek ještě drobet sleze a já si pro ní rád přijdu 8)
Pokud na to nespěcháš,tak je to nejlepší cesta.

TAGARTT
hvězdička
Příspěvky: 412
Registrován: sob 02.08.2008, 14:07
Auto: W124 200TE
Bydliště: OL- kraj

Re: koupě škoda octavia (pro mámu)

Příspěvek od TAGARTT »

dawider5 píše:ještě chvilku počkám,on to nikdo nekoupí,týpek ještě drobet sleze a já si pro ní rád přijdu 8)
Nebo ti ji nějakej patriot vyfoukne(když se to tu tak veřejně propírá).
Odpovědět