Jo když Myšák něco dělá, tak pořádně :)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1503
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Jo když Myšák něco dělá, tak pořádně :)

Příspěvek od Volhovič »

Čenda píše:Asi nemám psát, že mám na čtyřce původní MXV, co? ;-)
MXV a MXTčka jsem viděl hodněkrát zachovalý, asi na to měli tenkrát ještě materiál dobrej...
Jinak na tekhle starejch gumách jezdí táákovejch lidí...a kolik za to platěj ....jmenuje se to pneu Vraník a za hučící zimní šílenost s asi slušným gripem převlíkají všechny staré pneu, co ještě drží pohromadě ... takže i 15 let starý kostry používaj, to vím bezpečně!

Pitbull92
hvězdička
Příspěvky: 278
Registrován: stř 10.09.2008, 16:33
Auto: pionýr

Re: Jo když Myšák něco dělá, tak pořádně :)

Příspěvek od Pitbull92 »

Volhovič píše:
Čenda píše:Asi nemám psát, že mám na čtyřce původní MXV, co? ;-)
MXV a MXTčka jsem viděl hodněkrát zachovalý, asi na to měli tenkrát ještě materiál dobrej...
Jinak na tekhle starejch gumách jezdí táákovejch lidí...a kolik za to platěj ....jmenuje se to pneu Vraník a za hučící zimní šílenost s asi slušným gripem převlíkají všechny staré pneu, co ještě drží pohromadě ... takže i 15 let starý kostry používaj, to vím bezpečně!
Je to hlavně o tom poslednim článku za volantem...v zimě asi 15let staré pirelli s mizernym vzorkem,tvrdý jak kráva a dostal jsem se všude kde jsem potřeboval...jinak hlavně že jsou všichni zdravý :)

petr W123 240 D
vycházející hvězda
Příspěvky: 946
Registrován: pát 01.08.2008, 0:09
Auto: W202 250TD, bylo W123 240D
Bydliště: UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Věk: 47

Re: Jo když Myšák něco dělá, tak pořádně :)

Příspěvek od petr W123 240 D »

Volhovič píše:
Čenda píše:Asi nemám psát, že mám na čtyřce původní MXV, co? ;-)
MXV a MXTčka jsem viděl hodněkrát zachovalý, asi na to měli tenkrát ještě materiál dobrej...
Jinak na tekhle starejch gumách jezdí táákovejch lidí...a kolik za to platěj ....jmenuje se to pneu Vraník a za hučící zimní šílenost s asi slušným gripem převlíkají všechny staré pneu, co ještě drží pohromadě ... takže i 15 let starý kostry používaj, to vím bezpečně!
V době produkce mxv a mxt byly ještě Michelinky Michelinkama.
Co produkují teď v posledních letech stojí za hovno.
Poslední dobrá Michelinka byla E3A,pak už nic :'( .

Ještě snad 2 roky nazpět sem měl doma originál Continentalku z piana rok 76nebo77 a ani náznak nějakého zteření.Jak je možné že vydržela přes 30let?A dneska je po 8-10letech po ni?

A kupovat každé 4roky nové zimní a to samé letní se mně teda fakt nechce.Kupuji zásadně značkové,žádná china protektor apod ale měním je až je sletím.

Autor tématu
Mysak230E
kometa
Příspěvky: 2076
Registrován: pát 01.08.2008, 10:58
Auto: W123240DT W124230 W220 W211 W203 ex 210240T
Bydliště: Liberec, Praha, Jičín
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Jo když Myšák něco dělá, tak pořádně :)

Příspěvek od Mysak230E »

Kdyby někdo potřeboval nějaké orgány, jsou samozřejmě k dispozici. Motork OK, automat OK, nápravy OK, brzdy-ani ne rok, vše ATE.....a pak co zbylo :)
Odpovědět