koroze W164- kulance ?!?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Kolík
hvězdička
Příspěvky: 266
Registrován: úte 27.04.2010, 23:08

Re: koroze na záruku ?!?

Příspěvek od Kolík »

Nevim co od těch MB chcete :D.

Každopádně MB ti to neuzná hlavně oprav dokud je to takhle málo brousit pak Rodexol a začít doufat :P


P.S. i pokud by něakou náhodou uznalo tim že to lehce brusnou a láknou to je stejně po zimě venku v MB bych si todle nenechal opravovat dveře třeba formou výměny ano tady veřím sobě a svému lakýrovy ale jak říkámk hned dokud je čas řešit rovnou nech dutiny natříkat voskem no v sekci W210 je toho dost :)

Autor tématu
sternDM1
vycházející hvězda
Příspěvky: 862
Registrován: ned 25.04.2010, 22:09
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 52

Re: koroze na záruku ?!?

Příspěvek od sternDM1 »

zdravím,

tak mám prekvapive novinky. Po neuspechu u Krále v CB me zde kontaktoval jeden clen, bohuzel ani u nich v MB nebyl uspech :( Tímto mu ale i tak dekuji za snahu. A tak jsem poslal E-Mail primo do Stuttgartu. A verte nebo ne, dnes me volali z Rakouska a pristi tyden mam termin u MB v Linzi. Velice prijemny clovek na telefonu, chteji si to nafotit a poslat do Salzburgu. Pry se uvidi, co se s tim dá delat. Kdyz to na kulanci nedopadne, prý se domluvime co s tim dále. Naznacil me, ze si treba zaplatim material, oni odvedou praci....Ale to jen tak predbezne. V kazdem pripade se toho ujmou. Tak jsem zvedav, jak to dopadne.Takze pozitivni reakce. Uz jen i tim, ze si treba zaplatim jen barvu. To u nas bohuzel nefunguje a ani me to nikdy nikdo nenabidl. Budu nadále informovat... *thumbs up* 007

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: koroze W164- kulance ?!?

Příspěvek od dawider5 »

mě taky mercedes rezne,neboli spíš sem to už opravil....jen je rozdíl v tom že mýmu je 19 let *jokingly*

to by mi asi jeblo mít zánovní auto a řešit korozi :-!

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: koroze W164- kulance ?!?

Příspěvek od tomaso »

dawider5 píše:mě taky mercedes rezne,neboli spíš sem to už opravil....jen je rozdíl v tom že mýmu je 19 let *jokingly*

to by mi asi jeblo mít zánovní auto a řešit korozi :-!
No ono i nové auta reznou, všiml jsem si toho hlavně na mazdách 6, zvlášť když se to přes zimu garážuje v teplé garáži tak za 2 roky je hotovo :(
Ale i u těch co stojí na ulici je vcelku problém najít kus, který nemá orezlý za zadníma dveřma dál k podběhům :(

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: koroze W164- kulance ?!?

Příspěvek od miluna »

náhodou jsem dnes řešil Mazdu 6, pán přijel, že jako nějaká vážná závada na motóru, něco šíleně skřípe...
Prohnila hliníková trubka od serva ubyl olej a pumpa pištěla ale to auto zespodu vypadalo jako by ho vytáhli z rybníka

Autor tématu
sternDM1
vycházející hvězda
Příspěvky: 862
Registrován: ned 25.04.2010, 22:09
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 52

Re: koroze W164- kulance ?!?

Příspěvek od sternDM1 »

At si kazdej o rakusacích rika co chce, dneska velice dobrá zpráva. Ve ctvrtek mam prijet s ML na odhad ceny a domluvit se ohledne terminu. Prej to na kulanci udelaji do urcite castky. Dle fotek bych se do kulance mel v pohode vejit. Jinak bych treba zaplatil material, nebo praci. To az ve ctvrtek dle dohody. Takze na MB v Cechách kaslu a od dneska jezdim jen do Rakouska. Uz jen ten pristup je uplne nekde jinde. Budu dale informovat..... *thumbs up*

petr W123 240 D
vycházející hvězda
Příspěvky: 946
Registrován: pát 01.08.2008, 0:09
Auto: W202 250TD, bylo W123 240D
Bydliště: UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Věk: 47

Re: koroze W164- kulance ?!?

Příspěvek od petr W123 240 D »

Tak at dobre poridis!
Ja jen porad nechapu ze na jednu stranu se tady hraje jakym jsme srdcem Evropy atd ale nejak
nic nefunguje tak jako v te jine Evrope :'(
A ty znackove servisy v CR je snad kapitola sama pro sebe.Opravit nic jen menit menit a jako zakaznik drzet hubu aby tam clovek mohl dojet i priste :-!
Jesteze tam nemusim jezdit nebo bych tam urcite @= .
Me staci jen kdyz tam potrebuju zjistit cenu dilu a uz ta ochota po telefonu me staci.Ne tak tam
nechat neco opravit.
Odpovědět