Aktuální MB

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Alien
Administrátor
Příspěvky: 176
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:23
Auto: W124
Bydliště: uherský brod
Věk: 51

Re: Aktuální MB

Příspěvek od Alien »

CAPRICLAN: zrovna jsem chtěl něco podobného napsat 8) není víc co dodávat

Jen ještě navážu na to nové A, v porovnání s tím minulým je to zase kus auta a nebojím se ho nazvat Mercedesem i přesto, že má přední náhon a motor z renaultu *thumbs up* Krom toho už se prej chystá 4matik :-* Ty možnosti individualizace, promyšlenost detailů atd, to prostě má cenu a velmi rád si takové auto koupím, ale samozřejmě až bude trochu ojeté, na nové mít zřejmě nikdy nebudu, to bych se musel umět víc snažit a na to jsem moc pohodlný :-) Ale jako ojetinu za půl mega proč ne, servis nebude náročný a budu se v tom cítit líp než v oktávce, u které stejně nakonec skončím :'( 8)

Kolík
hvězdička
Příspěvky: 266
Registrován: úte 27.04.2010, 23:08

Re: Aktuální MB

Příspěvek od Kolík »

Capriclan vis hov-- o to jestli si kupuju nova auta nebo ne chlape :) tak pomlc :-*

Kanal-K1
hvězdička
Příspěvky: 157
Registrován: pon 03.10.2011, 22:40
Auto: W140 S320 L, ex W124 230E, Golf VI Variant 1,6 TDI
Bydliště: České Budějovice
Věk: 43

Re: Aktuální MB

Příspěvek od Kanal-K1 »

CAPRICLAN píše:Chlapci MB sere na vase nazory a prodava a jde s dobou,to nepochopite protoze novy auta nekupujete.
Za par let si tady prvni jedinci budou kupovat W212 a budou psat ze to je ten spravnej MB :D
Proste MB vysledky ma a to je hlavni *thumbs up*

Zase na druhou stranu kdyz sem minule dorazil se 124 na servis na Chodov tak se sebehla pulka dilny 8)
Jedním z důvodů, proč mě nové MB příliš neoslovují, je fakt, že dnes si pod nimi představím přesně stejné vystupování, jaké tady předvádíš Ty - arogantní namyšlený blbec, který se v každém druhém příspěvku nenápadně pochlubí, co vše má v garáži a čím vším jezdí, a v každém prvním stihne bravurně utřít všechny ty, kteří jsou dle něj společensky mnohem níže. Citovaný příspěvek je "každý první", ten o odhlášení W221 na "magoši" (jak světácký výraz) je pak "každý druhý".

Když si rozeberu prodeje Mercedesu (které v absolutních číslech skutečně rostou), v tomto názoru se ještě utvrdím. Prodeje rostou v Rusku (kde si ho kupují asi podobní jako Ty), v Číně (kde si ho kupují opět novobolševičtí podnikatelskopolitičtí kádři) a v USA (kde jsou S a GL velice často kultem "da rapping niggaz".) Oproti tomu na domácím německém trhu prodeje mírně klesly - zřejmě seriózní němečtí podnikatelé s tzv."starými" penězi nechtějí být spojováni s určitými sortami lidí.

falco
hvězdička
Příspěvky: 34
Registrován: sob 18.06.2011, 12:04
Auto: Mercedes

Re: Aktuální MB

Příspěvek od falco »

To: Kanal-K1: Vstoupit do debaty a někomu nesmylně začít nadávat arogantní neni?? Nikdy jsem tu Capriclana neslysel vykládat, kolik vydělává adt. Dokud je to debata, tak nějak o autech, tak si prosim Tě nech svý nesmyslný urážky a věnuj se autum jo?? :)

Nová A třída vypadá slušne, 4 matic bude a to ještě ve verzi 45 AMG *thumbs up* ! Docela se tešim na budoucí pokles ceny, dneska jdou koupit 10 letý A21 Evolution okolo 100 tisíc, takže za nějakej čas by to mohlo být relativně dostupný. Přitom technika bude do velké míry stejná jako konfekční A250! Tohle auto by mi asi dost bavilo :)

CAPRICLAN
vycházející hvězda
Příspěvky: 530
Registrován: čtv 26.11.2009, 21:11
Auto: Dacia Logan,A 124

Re: Aktuální MB

Příspěvek od CAPRICLAN »

Kolik:To mas pravdu,tak ses to 1% ktery sem chodi a kupuje novy auta. v MB.Tudiz by si mel souhlasit protoze ta filozofie MB je vcelku jasna a at se nam to libi nebo ne,je to porad MB a pokud prijdes do jinyho Showroomu(Audi,Bmw a jine znacky)tak se rychle obloukem vratis tam kde to mas rad a tim je MB.

CAPRICLAN
vycházející hvězda
Příspěvky: 530
Registrován: čtv 26.11.2009, 21:11
Auto: Dacia Logan,A 124

Re: Aktuální MB

Příspěvek od CAPRICLAN »

Kanale tim prispevkem se smajlikem sem oznaceni magos dal schvalne ale proc to vysvetlovat cloveku tveho typu ktery presne tuhle nadsazku nepochopi,bohuzel *tired*
Jen nekdy napisu sve osobni zkusenosti,nekdy u 221,tu u 212 nebo 211 na tom neni nic spatnyho.

Tebe ty novy MB neoslovuji protoze na ne nemas,tak nebud neprejici a zavistivy,dekuju *thumbs up*

Uz sem to sem psal-nestarej se o ostatni ale sam o sebe a zaber tam kde mas rezervy o:-)

Fridrich

Re: Aktuální MB

Příspěvek od Fridrich »

jo Kanale ty socko už sem nepiš když na ty auta nemáš :D :D :-! :-!

Kanal-K1
hvězdička
Příspěvky: 157
Registrován: pon 03.10.2011, 22:40
Auto: W140 S320 L, ex W124 230E, Golf VI Variant 1,6 TDI
Bydliště: České Budějovice
Věk: 43

Re: Aktuální MB

Příspěvek od Kanal-K1 »

falco píše:To: Kanal-K1: Vstoupit do debaty a někomu nesmylně začít nadávat arogantní neni?? Nikdy jsem tu Capriclana neslysel vykládat, kolik vydělává adt. Dokud je to debata, tak nějak o autech, tak si prosim Tě nech svý nesmyslný urážky a věnuj se autum jo?? :)
Falco : Čti pořádně. Věta "MB sere na Vaše názory" Ti připadá slušná a tak nějak "debatní"? Mně ne. Jeho teze, kdo kupuje či nekupuje nová auta, jsou založeny na jeho osobní aroganci a přezíravosti, protože, jak píše Kolík, ví hovno. Na hrubý pytel, hrubá záplata, a je mi jedno, co Ty si o tom myslíš.

Capriclan : No opět jsi se projevil. Já si mohu koupit nové cokoliv přibližně do řady E, ovšem nemám potřebu se tím, narozdíl od Tebe, neustále chlubit. S, G a GL si nové koupit nemohu a nemám problém s tím to přiznat. Opět jsi jen ukázal svou nadutost. Věř, že je mi zcela jedno, čím kdo jezdí, podle toho lidi opravdu nesoudím. Moje priority jsou zcela jinde, než ve vozech a podle toho se svými prostředky nakládám. Rezervy mám v tom, že stále nedokážu zcela ignorovat omezence Tvého ražení, ale pracuji na tom, neboj.

Kolík
hvězdička
Příspěvky: 266
Registrován: úte 27.04.2010, 23:08

Re: Aktuální MB

Příspěvek od Kolík »

CAPRICLAN: Dva roky a něco Z5 jsem potřebpval koupit nové auto z řekněme finančních duvodu kdo podniká a platí daně tak ví a když sem viděl co dstanu za něakejch 1,8mil u ML byl sem docela sklamán když mi pak prodejce narovi řek že pokud chci hezkou palubku musím připlatit tak sem se otočil a odešel už mě nic nezajímalo na chodov občas přídu omrkám a ozkouším a Kvalita nulová zpracování žádné nápad? Co to je pro mercedes asi? Nevím pořezal sem se o dveře u CLS to mi stačí AUdi má u nových modelu spracování naprodsto dokonale vše lícuje sedí nemá slepá místa ale nemám Audi rád jo k tomu ML cestou domu sem se stavil v Hyundai a hned objednal nové Santa Fe aa řeknu ti vážně nevím v čem je ten rozdíl 1mil prostě sem ho nenašel možná zvuk V6 oproti R4 je jinej ale tot vše :-* . O peníze nejde de o to za co je utratím a jakou stoho budu mít radost a z ML bych byl akorát nasranej :).

A nevrátím se MB od 5 let sním o mercedesech od doby co řídím a jezdím vnich je to pro mě jedno velké zklamání snad ten Mamut jednou :).Do té doby to Jago už delá kombíky a výborné Benzíno V6 takže XF kombi už se moc Těším :)

merc124c
hvězda
Příspěvky: 1009
Registrován: úte 17.11.2009, 17:30
Auto: W124 250Turbo, W126 560sec,W210 270CDI Avangard,
Bydliště: Ostrava
Věk: 57

Re: Aktuální MB

Příspěvek od merc124c »

CAPRICLAN píše:Chlapci MB sere na vase nazory a prodava a jde s dobou,to nepochopite protoze novy auta nekupujete.
Za par let si tady prvni jedinci budou kupovat W212 a budou psat ze to je ten spravnej MB :D
Proste MB vysledky ma a to je hlavni *thumbs up*

Zase na druhou stranu kdyz sem minule dorazil se 124 na servis na Chodov tak se sebehla pulka dilny 8)
To proto,že 124 nikdy na dílně neměli.,ledanovou v Autosalonu a to si nepamatujou. *jokingly* :stern: 8) *thumbs up*

Alien
Administrátor
Příspěvky: 176
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:23
Auto: W124
Bydliště: uherský brod
Věk: 51

Re: Aktuální MB

Příspěvek od Alien »

Kolík: a proč teda, když máš na to si koupit nové ML, ze kterého jsi odešel znechucen, což chápu, možná bych nakonec skončil stejně, si prostě k tomu novému hyundai nepřikoupíš ten vysněný mercedes, ať už mamuta, nebo 124, nebo 116, 123... když ty nové jsou sračky a chceš si jednou splnit sen a jak píšeš, ještě jsi žádný takový pořádný mercedes nikdy nevlastnil ;) ?? Tohle prosímtě neber nijak hanlivě, opravdu to myslím upřímě a zajímá mě to ze zvědavosti...
Jinak teda mě se všechny nové modely v salonu líbily když jsem v nich seděl, nebo se projel a neviděl jsem na nich nic o tolik horšího než bych čekal a rozdíl oproti hyundai, kie apod jsem poznal, ale samozřejmě pořád se peru s tím, proč bych si měl kupovat mercedes za mega, když stejnou, ne-li větší službu mi udělá plně vybavená kia za polovinu :-) Stejně tak jsem dopadl s Ačkem :-) Jsem si nakonec koupil mnohem levnější ford, který byl větší, levnější a praktičtější :-)

Kolík
hvězdička
Příspěvky: 266
Registrován: úte 27.04.2010, 23:08

Re: Aktuální MB

Příspěvek od Kolík »

Hledám už 2 roky vysněného mamuta :) Ale poslední dobou se bojím že budu zklamán ta mě přešla chut koupit dokud se vněm nesvezu

Alien
Administrátor
Příspěvky: 176
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:23
Auto: W124
Bydliště: uherský brod
Věk: 51

Re: Aktuální MB

Příspěvek od Alien »

Aha, asi trochu náročný :-) Doporučoval bych investovat raději do 116 6.9 ;-) a taky si přikoupit jen tak pro legraci a hlavně kvůli poznání nějakou obyčejnou 124, takovou klasiku co jezdí u nás, žádnou výstavní krasavici za desítky tisíc Eček, abys věděl, o čem to je ;-)

Kolík
hvězdička
Příspěvky: 266
Registrován: úte 27.04.2010, 23:08

Re: Aktuální MB

Příspěvek od Kolík »

124 bylo doma už dost kolem let 95-2000 nebo tak něak ale to sem bol eště špunt naví jí moc nemusím pokud to není 500 :). 116 je krásná ale ja potřebuju z autem jezdit na staní v garaží auto mám

A ano 600 v plné kuži i palubvka Nappa sedačkách 4místná a černá kolem roku 97 se shání blbě eště do 150 najeto

CAPRICLAN
vycházející hvězda
Příspěvky: 530
Registrován: čtv 26.11.2009, 21:11
Auto: Dacia Logan,A 124

Re: Aktuální MB

Příspěvek od CAPRICLAN »

Kanale tady se debatuje o novych autech jestli si nepochopil,no nepochopil ]:-> zaloz si jiny tema 007
Odpovědět