Jeden na pátek :)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Kaslikov
hvězdička
Příspěvky: 229
Registrován: úte 30.09.2008, 22:29
Auto: MB W 123, 240TD, 230E, 230TE, 220D, 300D
Bydliště: Praha

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Kaslikov »

*thumbs up*
Ladislav.Lapáček píše:Re Thomas tady je to fór,ale je to skutečnost,paní co něco opsala o chovu králíků má dle trestně stíhaného premiéra ty nejlepší předpoklady pro hlavu justice,sákra vono to nevyšlo,tak to vemu za ní jako vedlejšák.A hlava státu přikyvuje jako kdys král,kterému lid říkal " Král dobře ".Tohle je možné jen u nás. Ano,lid volil a tohle jsou výsledky a důsledky.On Standa,co byl ve vysok. funkcích taky udělal práv. fakultu letem světem,rychle a ve 3 krocích a takových máme ve vládě,že by se dali vázat do snopů a házet na vůz.Slova jednoho Slováka " vy čehůni ste ale kkti,my ho vyhnali a vy z něj uděláte premiéra "

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1379
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od zaibatsu »

Kaslikov píše:*thumbs up*
Ladislav.Lapáček píše:Re Thomas tady je to fór,ale je to skutečnost,paní co něco opsala o chovu králíků má dle trestně stíhaného premiéra ty nejlepší předpoklady pro hlavu justice,sákra vono to nevyšlo,tak to vemu za ní jako vedlejšák.A hlava státu přikyvuje jako kdys král,kterému lid říkal " Král dobře ".Tohle je možné jen u nás. Ano,lid volil a tohle jsou výsledky a důsledky.On Standa,co byl ve vysok. funkcích taky udělal práv. fakultu letem světem,rychle a ve 3 krocích a takových máme ve vládě,že by se dali vázat do snopů a házet na vůz.Slova jednoho Slováka " vy čehůni ste ale kkti,my ho vyhnali a vy z něj uděláte premiéra "
Babiš je kkt, Fico je teda ještě větší. Lid má takovou vládu, jakou si zaslouží.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Thomas_124 »

[youtube][/youtube]

Čas 13:10

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od miluna »

Dvě kamarádky u kafíčka:
Hele a když máš orgasmus, řekneš to manželovi?
Kdepak, on nechce, abych mu volala do práce.

musketyr
vycházející hvězda
Příspěvky: 516
Registrován: pát 08.08.2008, 18:16

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od musketyr »

Jeden malý chlapec, který žil s otcem v Indii, jednoho dne potkal na cestě slůně, které mělo v noze zaražený trn a sténalo bolestí. Chlapec k němu opatrně přišel, slůně mu nastavilo nohu a chlapec trn opatrně vyndal. Slůně radostně zatroubilo chobotem a odběhlo do lesa. O mnoho let později, když už z chlapce byl dospělý muž a žil v Evropě, šel jednoho dne navštívit cirkus. Posadil se do první řady, a když přišlo na řadu číslo se slony, jeden ze slonů se na něj dlouze zadíval a pomalu kráčel k němu. Jemu slon připadal nějaký povědomý a tak se na sedadle lehce přizvedl, aby si slona dobře prohlédl. Slon chvíli váhal, ale nakonec se k němu přiblížil. Muž pohladil slona po chobotu, on ho chobotem objal, zvedl do výšky, vší silou s ním prásknul o zem a rozdupal ho na sračku... Asi to byl úplně jiný slon...

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re miluna Manžel se vrátí ze služeb. cesty dřív.Ložnice,manželka nahá v posteli,pojme podezření a hledá.Objeví nahého muže pod postelí,co tam dělá ptá se manželky ? Manželka teď už nic.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Thomas_124 »

Říká jeden druhému: já podezřívám manželku, že je mi nevěrná s rybářem. Druhý: a jak jsi na to přišel? No, vejdu do ložnice, sundám deku a tam šupina.. Druhý na to, já podezřívám manželku, že je mi nevěrná se řezníkem. Ten první zas, jak jsi to zjistil? No, přijdu do ložnice, sundám deku a tam řezník *jokingly*

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1379
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od zaibatsu »

Proč se ženy vdávají v bílém?

Standartní barva domácích spotřebičů.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Thomas_124 »

Potká Pepa Pavla v hospodě a ptá se, co to s tebou je, že máš tak dobrou náladu? Co tě znám, jsi pořád na dně a teď toto?

Ale, našel jsem na kolejích holku, tak jsem ji vzal domů a ani se neptej, co všechno jsme spolu dělali, nejdřív v kuchyni, pak v obýváku a nakonec v koupelně...

A jak vypadá? Je to brunetka nebo blondýnka?

To nevím čoveče, hlavu jsem nenašel....

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1379
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od zaibatsu »

mumba
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Thomas_124 »

A jak to dopadlo? Zabásli tě?

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Čenda něco podobného.V úterý dopoledne se u nás v ulici vyváží popelnice,takže cigoši přicházeli v pondělí a přehrabovali a dělali bordel.Soused,bývalý policista a já jsme na ně vylítli,padla silná slova,pak nadávky do " bílejch sviní,gádžů a rasistů" .Dobrá,příští pondělí tu byli znova,leč pár ran obuškem a náš gaučák rottweiler situaci zklidnil a vyřešil.Cigoši si to asi řekli,protože více jak rok se naší ulici vyhýbají.
Příště volej policajty Ty a hned.

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Martin Košnar »

Čenda píše:Patří to sem - před chvilkou na mě cikánská rodinka volala policajty. ]:->
A důvod: vynadal jsem tomu xindlu, ať nevyhazují obaly od nanuků na chodník a dělají si bordel u sebe doma. Okamžitě začali řvát, že oni jsou doma a já že jsem rasista. To už ale tak vtipný není. :-!
Čendo, tohle v práci řeším často. Myslím, že se musíme naučit oplácet stejnou mincí. Necháme si zbytečně dost líbit. A co člověk nezvládne sám, tak hned volat policii.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Thomas_124 »

Jenže dle mé zkušenosti s tím policajti vůbec nic neudělají. Ještě je vidíš, jak si spolu tykají a za chvilku se ti chechtají do ksichtu.

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Martin Košnar »

Thomas_124 píše:Jenže dle mé zkušenosti s tím policajti vůbec nic neudělají. Ještě je vidíš, jak si spolu tykají a za chvilku se ti chechtají do ksichtu.
To fakt nemohu potvrdit.
Odpovědět