pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Devět osob na místě zadržení sťato služebními šavlemi a hlavy nabodnuté na kopí před budovami jejich zaměstnavatelú, 12 lidí bude veřejně zmrskáno pětadvaceti ranami bejkovcem (to je prakticky trest srmti) na Boží hod Vánoční a zbytek doživotní nucené práce. Stačí to? Ještě někdo další chce "jablíčka" za peníze dělníků? 009

Co bych na to měl říkat, je mi to úplně u prdele. Já si ze státního rozpočtu koupím největší Learjet v nejlepší výbavě. Přeci nebudu létat na kávu do Paříže charterem jako nějaká špína *jokingly*

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od popelnice »

No já lítam na kafe do Milána jako socka charterem :D

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fokume »

fíkus píše:Tak CE 300 - 24 dnes prodáno. Pán od W126 si udělal Vánoce.
za kolik slo nakonec ?

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

85000 s tím že se ihned dá u mě celá řada věcí dohromady - přetěsnění motoru (teče mezi hlavou a blokem olej, klasicky), převodovky, go diferenciálu, nový střed a konec výfuku a další, rozpočet cca 80 - 90 tisíc.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

To byl teda dobrej hrob a grautuluji k ulovení kafky. Za necelý dvě kila se dá pořádit víc než olítaná ku..a zralá na komplet repas.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od popelnice »

Nojo pán byl znalec :) to je pak jedna radost prodávat :D

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Já čekám na ty nabídky aut za 170000 ve velmi dobrém stavu, a prokazatelně, ne inzerát hezky vypadajícího auta kde není slyšet motor, diff, není vidět spodek atd. Žádná ryba, ten pán si to dobře prohlédl na zvedáku, auto je (až mi to vyrazilo dech) skoro bez rzi, projel se cca 40 km, auto jede opravdu dobře. A rozhodně to není jeho první auto. Mezi větami o hodnocení padla i jedna, kterou jsem říkal i já - "No a už je tady, v ČR a kousek od Prahy, nemusím se nikam vláčet abych tam zjistil že se mi to nelíbí - auta starý 27 a více let už prostě v dobrým stavu budou málokdy". Takže ti co čekají za 85 nebo 95 tis. auto bez investic tak přeji hodně štěstí při hledání a velkou lupu. Ona jeho W126 taky měla udělaný motor... jenže jak. Ztržený závity na držácích vahadel, špatně dotažená hlava takže opět tekl olej vzadu mezi hlavou a blokem atd... Líbil se mu interier, který až na ten strop je opravdu pěkný. Vyčistí se, opraví detaily a bude pěkný. Dám sem fotky. Taky se přiznal, že ho to baví, zachránit pěkný auto. A peníze má, tak proč by si nehrál.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

scout76 píše:To byl teda dobrej hrob a grautuluji k ulovení kafky. Za necelý dvě kila se dá pořádit víc než olítaná ku..a zralá na komplet repas.
Tohle bude ale za 2 kila po opravě, ne před opravou. Za 160000 koupil jeden můj zákazník osmiventil v hadru a stejně se na něm celá řada věcí dělá. A je po laku, takže kdo ví co je pod tím. Ale - byl rád že sehnal pěkný auto. Oni v inzerci jsou, ale v jakém stavu... na kolika autech se kdo z vás byl podívat?

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

Pán asi neví roupama co s penězma,když koupí vodrbaný auto a hned je ochotnej do něj jednou tolik nasypat. Za 170 se dá sehnat hodně pěkných aut s historií a menším nájezdem o stavu netřeba debatovat.
Jelikož žádný auto nesháním,tak po žádným nejezdím. Moje kupé jsem koupil aniž bych ho viděl(jen na fotkách). Poslal jsem peníze a letěl jsem pro něj. Auto bylo servisovaný a takový jak jsem očekával.

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fokume »

ja jenom cumim jak rychle se prodalo

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Prakticky ho koupil člověk který ho viděl náhodou, měl u mě W126 300 SE. A je odsud z fóra. Ano, ty jsi musel někam letět, tohle stojí u Prahy a pán je z Prahy. Nic nesháněl, viděl ho u nás stát, prohlédl a koupil. Ano, inzerce doslova přetéká takovými vozy. Má to opravdu háček - jsou v D, B, NL, F, CH... tady není nic a když tak v podobným stavu. Servisovaný znamená co? Že stálo 85000 kč a nemusel jsi na to sáhnout? Líbila se mu barva 199 a ten vnitřek. A že je špatný strop??? No to je strašný, to bude nemožný vyřešit. To by možná byla lepší drblá sedačka. A sorry, ale 404000 km je u takového auta skoro nic a ono toho už moc nenajede. Má dokonce nový originál :stern: sportline ramena. Jasně že by časem sehnal voňavku, ale on i tu W126 koupil s tím že jí celou udělá. Baví ho to dávat dokupy, zachránit kus. A tohle auto historii má, a od roku 1999 evidovaný km až do 2015, to mělo 389000 km, dnes má 404000 km. Je k tomu ten jejich papír z STK.

Aktuálně bude BMW 628 CSi. Docela slušný.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

Já jsem pro něj musel letět,protože u nás žádný stejný nebylo a dodnes není. Navíc to bylo spojený se služební cestou,takže to žádný problém nebyl. Spojil jsem příjemné s užitečným. Auto bylo od privátní osoby s veškerou servisní historií,účty od servisu(vše v :stern: ) a protokoly z stk. K autu je i návod k obsluze včetně katalogu volitelných doplatků s cenami. Auto z pochybného bazaru,který vlastní potencionální terorista bych si nekoupil. Radši si prohlídnu 10 aut než koupit jeden střep u baráku. A argument,že projedu x tisíc v palivu je úsměvný,protože ty projeté peníze se v budoucnu ukážou jako ušetřené. Pro tebe 400TKm nejsou žádný kilometry,ale pro mě je to odepsaný auto. Tyhle auta většina lidí nepoužívá k dennímu ježdění a má je spíš jako srdcovku a má jistý obrázek o stavu. S těmito auty se pak účastní srazů na kterých se za svoje auto nemusí stydět :x . Tím to auto nechci nijak hanit,ale zcela jistě bude vyžadovat značnou investici,která se mnohým může jevit jako nesmysl,protože v součtu proinvestovaných peněz se dá koupit luxusní kus s jasnou historií,menším počtem majitelů(třeba) a jiným nájezdem. A povídačky o tom,že někdo rád zachraňuje auta si nech na Štěpána :D .

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Tohle bylo koupeno od druhého majitele, ne z bazaru. Co bys koupil nebo nekoupil je v tomto případě přeci úplně jedno... Jen nechápu proč pořád někomu vnucuješ svoje vnímání světa. Každý neuvažuje jako ty. Tu W126 co má čeká celolak, jen za vyčištění a oživení kůže dal tisíce, a další investice ho čekají. Proč nějaké povídačky??? Někdo hold vyzobává rozinky (a je mu to hovno platný, když stejně nerad jezdí) a někdo dá šanci i autům, které by skončily v rukách nějakých tunerů nebo byly dojeté do sraček. Vždycky existuje lepší, levnější řešení. Ale o to tu nešlo. Moc dobře věděl co kupuje. A rovnou i věděl kolik ho to bude stát.
Naposledy upravil(a) fíkus dne ned 24.12.2017, 16:04, celkem upraveno 1 x.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

Jedno to je. Auto si našlo kupce a třeba z něj má radost. Nebudu sám,kdo by to nekoupil 009 .

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Nekoupil bych ho ani já, tedy kromě koupě za účelem dalšího prodeje, a víš proč? Protože W124 CE nechci *jokingly* . Já bych zase nekoupil auto "úplnou vůni" protože 24/7/365 mám s sebou bulteriéra, který jezdí na sedadle spolujezdce ev. vzadu. Takže super interiéru by byla škoda a nechci žádný vopičárny jako potahy pro psy a pod a parkuju mezi autama v Praze. Nechci každý počítat škrábanečky a brečet na orvanými koly od obrubníků (tomu se dá vyhnout, ale když parkuješ za tmy do mezery která je o 10 cm delší než auto tak to někdy prostě chroupne. O odtlačení nárazníkem není třeba psát, běžná věc.
Odpovědět