Právě je 21 říj 2018 15:12

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1612 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další
 pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať... 
Autor Zpráva
král hvězd

Auto: W124 300 TD, Range Rover '76
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada
Ale vždyť ho podle tebe prodává Oliver 009 a co když jsem Oliver já? A co měl Paroubek včera k večeři? A co na to Jan Tleskač?

02 pro 2017 22:28
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Auto: Žigul
Odpovědět s citací
fíkus píše:
Ale vždyť ho podle tebe prodává Oliver 009 a co když jsem Oliver já? A co měl Paroubek včera k večeři? A co na to Jan Tleskač?

Rozdvojeni osobnosti je castym jevem z pocitu menecenosti kdy si clovek vytvari "alter ego" :D

02 pro 2017 22:30
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Odpovědět s citací
Jj ja nebudu rikat ze vyjmecne lzes :D ale uz vidim ty zastupy na mulmelounovyho joutajmra za kilo *in love* s vidinou toho ze se v tom ani nesvezu a uz do toho sypu ;)
Je dobry ze sekupci nasli hned po tom co ti laja napsal ze to nechce :D

02 pro 2017 22:32
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Zájemci jsou 3, z toho jeden odsud. Žádný zástupy, to fakt ne.

Právě že Lája to chtěl, za 80. *jokingly* *jokingly* *jokingly*

02 pro 2017 22:35
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Odpovědět s citací
Podle me to ma realnou hodnotu tak 50 :-@

02 pro 2017 22:38
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: GV II 4hlava SAN, S210 E320
Odpovědět s citací
fíkus píše:
Zájemci jsou 3, z toho jeden odsud. Žádný zástupy, to fakt ne.

Právě že Lája to chtěl, za 80. *jokingly* *jokingly* *jokingly*

proto vlastne vznikla cela tahle neseriozni bajka, olivere :x :D

ja chtel dat pjet na splatki pane 009

02 pro 2017 22:42
Ohlásit tento příspěvek
Profil Zobrazit autorovy stránky
král hvězd

Auto: Už se mi to sem nevejde
Odpovědět s citací
fíkus píše:
scout76 píše:
Nebo se jít připravit na zítra do kostela. Z Fikuse si tu spoustu lidí dělá prdel,protože to co napíše pak změní. třeba s jeho autem,kde je vše původní a není potřeba nic měnit. O pár týdnů později z něj vypadne,že měl hlavu dole,protože měnil těsnění pod palicí. K kupátku,který má 3 x míň než jeho auto napíše co je potřeba všechno udělat,aby z toho bylo dobrý auto. Člověk pak neví co si má myslet o tom co píše. A takových věcí je víc. Nicméně si každý obrázek udělá co je pravda a co pohádka,ale to sem nepatří.

To si trochu cintáš pentli, protože jsem psal že se nic zásadního neměnilo, jako třeba motor, převodovka, diff, Jinak je měněný ledasco. Takže to jen dokazuje ten přístup k tomu co píšu. Ze zásadních věcí je najednou že se neměnilo nic. A moje auto rozhodně není pěkný!!! Na jaře jde do celolaku a předtím repas zadní nápravy a koroze karoserie. (to až sem zase budeš třeba na jaře psát že jsem tvrdil jak nic nebylo potřeba po 1539000 km měnit)

Psal jsem co je potřeba udělat aby to bylo auto za 200000 kč. Moje čtyřka je auto tak za 30000 kč. A byl bych rád. Ale taky bych byl idiot takový auto prodat. Stálo mě za 5 a 1/2 roku cca 150000 kč i s pořízením, pneu a údržbou, ujeto ode mě 175000 km. To je méně než 1kč/km a je v lepším stavu než jsem ho koupil, z dílů originál :stern: i ten nový výfuk je s hvězdou.

Kdybych měl tolik času co ty,tak bych to našel. Auto,který má najeto 4 kila by koupil za 200 jedině magor a mohlo by mít třeba půlku dílů s hvězdou.
Jiztrnico,nezáleží stejně jako tobě. Já se tu jen každý večer skvěle bavím. A po tom co tu Fikus připsal o zájemcích,kteří auto neviděli,nejeli v něm a už jsou ready do něj nasypat peníze si jdu dát panáka. Pomodli se za něj zejtra,aby za ty lži neskončil jednou v pekle. Nemyslím si,že Fikus není šikovnej,ale pohádkář je zcela jistě.

02 pro 2017 22:43
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Našel bys to, že jsem psal o tom že neměněný jsou zásadní věci a naopak že cokoli měním tak originál. Já lidi co dají za hezký auto peníze nenazývám magory. Proč? Že si nekoupí horší za méně aby pak zjistili že do toho stejně ty peníze dají? Mám tu valchu 280 SE, stála 75000 kč bez papírů. A hned tu pán nechá 20 za motor. Seřídit, vyměnit x věcí atd. A má za 95000 auto který nesmí do přihlášení na silnici. Kde je výfuk, kde je klima naplnit, kde jsou pneumatiky, opravit lak a korozi atd. Bude v tom za 150 ani nemrkne a za 100 to neprodá ani kdyby se postavil na hlavu. Takže?

Tady aspoň téma spojka z počátku roku. Letos jsem najel málo, dílem i proto, že to stálo. viewtopic.php?f=11&t=64935

Tam jasně píšu že se měnil třeba pracovní válec spojky. A jinde, to najdu, že jsem měnil ramena a že mám tisíckrát svařený výfuk a už to chce novej.

02 pro 2017 23:04
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Ano,kdo koupí zlítanej pekáč a chce z něj dělat auto je magor. Tečka. Nic hledat nebudu. Nemám na to čas.

02 pro 2017 23:27
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Ale na čtení a psaní nesmyslů máš času dost *jokingly*

02 pro 2017 23:37
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Nepřijde mi,že bych psal nesmysly. Jak jsem psal,tak se tu skvěle každý večer bavím a jdi spinkat,ať nezspíš mši 8) .
Fikus,ty si to tvoje auto kupoval s tím,že má najeto přes milion? Prodávající ti to při prodeji řekl?

02 pro 2017 23:40
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Inzerát byl tady na fóru, tak jsem zavolal, pán řekl že auto normálně denně jezdí, nemá zásadní korozi a že ho prodává jen kvůli úrazu kolena - potřeboval automat a "židlový" posez, koupil Voyager. A já - víte co, dám vám 35000 kč a pro auto jedu a odjedu s ním, na místě nebudu řešit to či ono. Přijel jsem, kouknul z pěti metrů, říkám jo, v pohodě, otevřel kapotu, nastartoval, při té příležitosti říkám - 365000 ujeto, to jde hezky ten motor, pán nene, plus milion. A já - tím lépe, ten motor nás přežije, Mercedesy jsou držáky. Podepsal kupní smlouvu, dal 35000 kč (pán chtěl původně 40000) a odjel, bez nějakého projíždění a keců okolo. Prostě jsem si jel za 35000 pro pojízdnou hromadu dílů s tím že si ho dám dokupy. První co bylo po příjezdu domů - oleje, pneu a vrzáky... pak dlouho nic, jen jsem jezdil. Pak jsem ho ťuknul mírně na předek tak novej chladič. Poté přední brzdy ze 300 E - já měl nechlazený původně. Gumy stabilizátoru. Přední ramena z vraku. Zadní horní příčné rameno - starší z vraku. Uložení tlumičů. Brzdový a nivo hadice. Nivo koule. Nivo tlumič - jeden, starší, původní klepal dole. Kulák řízení. Spojkový válec a hadice. Repas (preventivní) brzdového válce. Přední sklo. Oba blatníky, kapota. Přední čelo z vraku, spodní trubka nová. Obě světla, a ne jednou, 3x srnka. Oba oranž blikače, za bílý, ty tam nepatří a nelíbí se mi. Těsnění pod hlavou. Gufero na hrušce - neteklo ale zajel jsem do vysoký trávy a namotala se na kardan - gufero v prdeli, to bylo drahý zajetí na louku se slečnou... Středový uložení kardanu. Deka na kapotu. Pakny ručky. Demontáž celého agregátu, přetěsnění, pár nových věcí, spojkový ložisko atp. Nový výfuk. Sada držáku výfuku. Anténa. Hvězda 3x (2x díky vandalismu). Znovu vrzáky, preventivně. Přední pružiny. 3 sady letních pneu, z toho poslední má 70%, jedna sada zimních, ta má 40%. Ještě si na něco určitě vzpomenu, ale už jen drobnosti.

Nehoda mírná, zastavil jsem o Audi A5 který odbočilo za roh, za roh domu a couvlo zpět do křižovatky. Já koukám na Tatru který tím udělal místo aby si nadjela do protisměru na odbočení vpravo a pak kouknu a vidím před sebou roh audiny která měla být dávno jinde. Měl jsem tou dobou úplně nový desky vpředu, takže jsem jen šlápnul a na těch 15 metrech to nezpomalilo ani o km, ve 20 km/h jsem o něj zastavil. Audi škoda za 200000 kč. Nárazník, příčka, výfuky, světlo, kapota... čtyřka maska, chladič, vrtule, jedno světlo, kapota. Nárazník nic. Dodnes mám na RZ otisk koncovky výfuku té Audi.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Naposledy upravil fíkus dne 03 pro 2017 00:26, celkově upraveno 2

03 pro 2017 00:02
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Takže ten milion nemusí být jistej.

03 pro 2017 00:13
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
No, jezdilo to od 1995 jako služebák u mrazíren jak už jsem psal, a říkal že dobu taky měnili 10x za rok olej v motoru... jezdilo to 80000 ročně. A od začátku až do koupě řídil jen on. Milion bych na něm natočil od nova i já....

03 pro 2017 00:36
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Tak proč si tady psal,že to má 400xxx? Asi jsi zapomněl si na ten milion 009 .

viewtopic.php?f=11&t=55055&p=553092#p553092

03 pro 2017 00:45
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Tak tam skutečně chybí jednička. Vždyť všude píšu přes milion. Možná to bylo tím, že jsem se prostě podíval na počítadlo a - napsal stav. Od doby koupě tehdy uplynulo 2,5 roku takže už jsem neměl v živé paměti že to má přes milion, resp. mi to v tu chvíli nedošlo.

03 pro 2017 00:55
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
J.j. člověk zapomíná. U koupě auta,který má vyjmečný nájezd se to zapomíná běžně :D .

03 pro 2017 01:00
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Odpovědět s citací
Vzdyt to ma prez 2 ne :D

03 pro 2017 01:02
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
To netvrdím, ale tehdy jsem měl úplně jiný starosti a 1365000 mi nepřijde nic výjimečnýho, Fordů přes milion jsem na zahradě pár měl, po taxikářích. Jen Pavel ujel okolo 100000 ročně. Standa taky. A motory z těch aut jsem ještě prodal. Takže milion a kus u W124 mi nepřišlo nic nad čím bych se měl pozastavit. Tehdy. A ani dnes.

03 pro 2017 01:04
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Odpovědět s citací
Pepa ujel kolik :-/

03 pro 2017 01:05
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Pepa? Ten měl Saab 900. Ujeto asi 600000 když mu ho někdo ukradl a našli ho nabouranej v příkopu.

03 pro 2017 01:07
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Vojta,Karel,Jindra byly lemry líný. Ti na Fordech točily jen 50000. Ford a nájezd milion? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .Tvl. leze mi sem nějakej nos =-o .

03 pro 2017 01:26
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Ford V6 Cologne... ve Fordu Granada, proč by nenajel.

03 pro 2017 02:08
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
scout76 píše:
J.j. člověk zapomíná. U koupě auta,který má vyjmečný nájezd se to zapomíná běžně :D .

twl, sarada pokracuje :D

nesmej se na ukor blizniho sveho, za trest si dej 3x otcenas 009

03 pro 2017 03:46
Ohlásit tento příspěvek
hvězdička

Auto: E 220 CDI
Odpovědět s citací
Ano honzík a pepík a frantík ujeli mililion,zase žvásty od podvodníka z Křečhoře u Kolína co lže a dělá podvodné machinace na kohokoliv,pozor na podvodníka =-o

03 pro 2017 04:17
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
fíkus píše:
Laja22 píše:
ee 009

covece, todle jsem v zaplave hlouposti uplne minul :D

na me ceka 4 coupe v Edmontonu, dokonce uz na nemeckych znackach 009
jen jsem linej jet 300km na vylet *in love*

[ img ]

[ img ]

[ img ]

03 pro 2017 04:40
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
fíkus píše:
Nejde ale ani tak o ten zvyk zpochybňovat vše co si nedovedete představit tak to není asi možný ale o to jak to děláte. Viz. třeba výborný vozík z Aldi. Tak výborný že mu nesedí výškově kolečko jak psal Čenda. Ale vozík od Luxu který nikdo neviděl je jebka z OBI. Jenže já byl nazván blbem co si nekoupí něco levnějšího v Německu a kupuje předražený šmejdy v OBI. Je ale možný, že si lidi kupujou věci podle toho jak vypadají a fungují a ne podle ceny... ale co, tak když vás to baví.

viewtopic.php?f=10&t=63308

mimochodem, kde te kdo nazyva BLBCEM, ze jsi zakoupil temer o polovinu drazsi vozik? 008
zase lez jak barak *tired*

za trojku fuckt kulhajici kolecko snad nevadi vubec nikomu, nebo jooo?

03 pro 2017 05:29
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Mně proště ten Aldi vozík přijde proti tomu co mám taková pouťovka... vzhledem, ne zpracováním. Prostě se mi NELÍBÍ. Nejradši bych býval vozík Hazet, ale to už je cenově fakt mimo. Ano, stejně jako koupím jen kvůli pocitu filtry Mercedes vyrobený v Knechtu tak stejně tak radši koupím jinou věc na který je "ta známá značka" a nějak to vypadá. Předně i přes doporučení radši koupím něco, na si sáhnu. Nešel jsem do OBI koupit vozík. Šel jsem okolo ně, vytáhl šuplík, opřel se o něj, kolejnice se ani nehly, říkám - tvl, to není blbě vyrobený, a cena je ještě v normě, jezdí přepichově (plnej ještě lépe), já ho beru. Takže bych jel do reichu zkoušet něco co se mi nelíbí abych zjistil že to celkem jde používat a pak se na to 10 - 15 let v dílně koukal? Kdyby levný ALDI vozík stál 3000 a ostatní vozíky 30000 a více a nic mezi tak je volba jasná. Ale 3 nebo 7 u věci kterou kupuju na řadu let mě fakt netlačí. Když jdou koupit šaty nebo obuv tak taky nekoupím zásadně to co je levný a dá se v tom chodit, koupím si zejména to co se mi líbí a cenově koukám aby to nebylo mimo moje možnosti. Chtěl jsem RAF ovčí bundu, při shánění jsem objevil původní z války za cenu nové tak jsem koupil tu originál a běžně jí ve větší zimě nosím. Ano, chodím v 73 let staré bundě. A je to fajn. A jistě, mohl jsem za 4 tis koupit podobnou a udělala by stejnou službu jako tahle, která se v dnešní podobě nově vyrobená prodává za 13-15 tis.

Kupátko vypadá moc hezky, jaký má motor? Jen asi není v Evropě což? Kolik vyšlo?

Slovo "blbec" v té debatě nikde přímo nepadlo, ale smysl textu tak jak je rozhodně k označování za hlupáka směřuje. Nic divného tady.

03 pro 2017 14:34
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
hele strejdo, at ti zase nelezu do "zadku" 009

kdyby vozik stal za prd nebudu ho nikomu doporucovat, jak jsem psal, mam dva kusy plny cajku a no problem...
v lete jsem si privezl jeste vozik JOHN DEERE, dostal jsem ho tady od jednoho cloveka co nemel na zaplaceni za praci... ale to je spis takova starozitnost

4 je v Edmontonu, coz je cca 300km z Calgary
asi te zmatla te nemecka RZ, tady je plate jen vzadu, tak dopredu si davaji lidi lecjaky hlouposti :)

https://www.kijiji.ca/v-cars-trucks/edm ... nFlag=true

03 pro 2017 14:49
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Ale že stojí za prd přeci nikdo neříká, já psal že i když mi někdo něco doporučí tak to stejně chci předtím vidět takže bych musel někam kdo tenhle vozík má a prohlédnout si ho, což se při rozdílu ani ne 3000 kč nevyplatí. Kromě toho, značka LUX nepatří zrovna mezi úplné sračky, jen proto že se prodává v OBI. Jiná situace je u věcí předvídatelných vlastností. U vozíku Hazet ho vidět nepotřebuji, vím že bude udělaný dobře a fungovat a vypadat bude taky dobře. To samé koupím na blind Mercedes který normálně jede a vypadá na pohled dobře, přesně tak jsem koupil svojí čtyřku, já ani neviděl VIN, nezajímalo mě kolik má najeto a další kraviny, prostě jsem tomu člověku věřil za 35000 kč. Nekoupím takhle samozřejmě auto za 500000 kč ale auto za pár set euro - proč ne.

03 pro 2017 15:26
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Lája - ty americký světla jsou hnus.
Fikus - Lux je stejná sračka jako vercajk z Kelly. Sada šroubováků Lux nevydržela ani týden. Házet má pěkný věci,ale cenově jinde stejně jako MAC tools a Snap On. Co není úplně špatný je Teng Tools co nabízí i Kelly a dělá s ním i Eda z Wheeler Dealers 009 .

03 pro 2017 16:46
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Ono jak co, osahal jsem si 3/8 aku ráčnu od Srátlajnu a už jím mám v dílně, super věc. LUX dělá dvě řady, modrou úplný hobby a červenou, lepší. Ale vozík není nářadí, vysunul jsem šuplík nadoraz a opřel se o něj. Nic,kolejnice se nehly, většinou se vykloní kolem podélné osy do strany, i u dražších vozíků. Jinak používám Hazet, Stahlwille, Metrinch, pár kusů Snap - on, Knipex a očkoploché klíče Tona, to vydrží úplný nesmysl, mám je 15 let a přežily opravy Tater s využitím různých trubek pro zvýšení síly. A sada 3/4 Tona, tu v plechovém kufru. Elektrický nářadí pak Metabo (vše koupeno v roce 2002 a dodnes bez jediné poruchy), "prstový" pásový pilník Ferm (super věcička!), laser Bosch a minivrtačku Dremel i s ohebným hřídelem, to je taky super při průserech nebo přesné práci v klempířině. A "pár" přípravků Mercedes plus stahováky Kukko.

03 pro 2017 17:22
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Odpovědět s citací
To samo....... :'(
Obhájci tvrdí, že viníka tragédie je potřeba hledat jinde.
https://www.novinky.cz/krimi/457134-sou ... ovane.html
Tohle je možný jen ČSSR. :-! :-! :-!

07 pro 2017 10:43
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Tak CE 300 - 24 dnes prodáno. Pán od W126 si udělal Vánoce.

21 pro 2017 18:26
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Odpovědět s citací
https://www.letemsvetemapplem.eu/2017/1 ... ych-penez/

Co na to náš král hvězd :-/ :D

21 pro 2017 22:49
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Devět osob na místě zadržení sťato služebními šavlemi a hlavy nabodnuté na kopí před budovami jejich zaměstnavatelú, 12 lidí bude veřejně zmrskáno pětadvaceti ranami bejkovcem (to je prakticky trest srmti) na Boží hod Vánoční a zbytek doživotní nucené práce. Stačí to? Ještě někdo další chce "jablíčka" za peníze dělníků? 009

Co bych na to měl říkat, je mi to úplně u prdele. Já si ze státního rozpočtu koupím největší Learjet v nejlepší výbavě. Přeci nebudu létat na kávu do Paříže charterem jako nějaká špína *jokingly*

21 pro 2017 23:22
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Odpovědět s citací
No já lítam na kafe do Milána jako socka charterem :D

21 pro 2017 23:30
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Auto: 1 2 4
Odpovědět s citací
fíkus píše:
Tak CE 300 - 24 dnes prodáno. Pán od W126 si udělal Vánoce.

za kolik slo nakonec ?

22 pro 2017 10:12
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
85000 s tím že se ihned dá u mě celá řada věcí dohromady - přetěsnění motoru (teče mezi hlavou a blokem olej, klasicky), převodovky, go diferenciálu, nový střed a konec výfuku a další, rozpočet cca 80 - 90 tisíc.

22 pro 2017 12:13
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
To byl teda dobrej hrob a grautuluji k ulovení kafky. Za necelý dvě kila se dá pořádit víc než olítaná ku..a zralá na komplet repas.

22 pro 2017 18:14
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Odpovědět s citací
Nojo pán byl znalec :) to je pak jedna radost prodávat :D

22 pro 2017 21:10
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Já čekám na ty nabídky aut za 170000 ve velmi dobrém stavu, a prokazatelně, ne inzerát hezky vypadajícího auta kde není slyšet motor, diff, není vidět spodek atd. Žádná ryba, ten pán si to dobře prohlédl na zvedáku, auto je (až mi to vyrazilo dech) skoro bez rzi, projel se cca 40 km, auto jede opravdu dobře. A rozhodně to není jeho první auto. Mezi větami o hodnocení padla i jedna, kterou jsem říkal i já - "No a už je tady, v ČR a kousek od Prahy, nemusím se nikam vláčet abych tam zjistil že se mi to nelíbí - auta starý 27 a více let už prostě v dobrým stavu budou málokdy". Takže ti co čekají za 85 nebo 95 tis. auto bez investic tak přeji hodně štěstí při hledání a velkou lupu. Ona jeho W126 taky měla udělaný motor... jenže jak. Ztržený závity na držácích vahadel, špatně dotažená hlava takže opět tekl olej vzadu mezi hlavou a blokem atd... Líbil se mu interier, který až na ten strop je opravdu pěkný. Vyčistí se, opraví detaily a bude pěkný. Dám sem fotky. Taky se přiznal, že ho to baví, zachránit pěkný auto. A peníze má, tak proč by si nehrál.

23 pro 2017 11:26
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
scout76 píše:
To byl teda dobrej hrob a grautuluji k ulovení kafky. Za necelý dvě kila se dá pořádit víc než olítaná ku..a zralá na komplet repas.

Tohle bude ale za 2 kila po opravě, ne před opravou. Za 160000 koupil jeden můj zákazník osmiventil v hadru a stejně se na něm celá řada věcí dělá. A je po laku, takže kdo ví co je pod tím. Ale - byl rád že sehnal pěkný auto. Oni v inzerci jsou, ale v jakém stavu... na kolika autech se kdo z vás byl podívat?

23 pro 2017 11:35
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Pán asi neví roupama co s penězma,když koupí vodrbaný auto a hned je ochotnej do něj jednou tolik nasypat. Za 170 se dá sehnat hodně pěkných aut s historií a menším nájezdem o stavu netřeba debatovat.
Jelikož žádný auto nesháním,tak po žádným nejezdím. Moje kupé jsem koupil aniž bych ho viděl(jen na fotkách). Poslal jsem peníze a letěl jsem pro něj. Auto bylo servisovaný a takový jak jsem očekával.

23 pro 2017 11:44
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Auto: 1 2 4
Odpovědět s citací
ja jenom cumim jak rychle se prodalo

23 pro 2017 12:31
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Prakticky ho koupil člověk který ho viděl náhodou, měl u mě W126 300 SE. A je odsud z fóra. Ano, ty jsi musel někam letět, tohle stojí u Prahy a pán je z Prahy. Nic nesháněl, viděl ho u nás stát, prohlédl a koupil. Ano, inzerce doslova přetéká takovými vozy. Má to opravdu háček - jsou v D, B, NL, F, CH... tady není nic a když tak v podobným stavu. Servisovaný znamená co? Že stálo 85000 kč a nemusel jsi na to sáhnout? Líbila se mu barva 199 a ten vnitřek. A že je špatný strop??? No to je strašný, to bude nemožný vyřešit. To by možná byla lepší drblá sedačka. A sorry, ale 404000 km je u takového auta skoro nic a ono toho už moc nenajede. Má dokonce nový originál :stern: sportline ramena. Jasně že by časem sehnal voňavku, ale on i tu W126 koupil s tím že jí celou udělá. Baví ho to dávat dokupy, zachránit kus. A tohle auto historii má, a od roku 1999 evidovaný km až do 2015, to mělo 389000 km, dnes má 404000 km. Je k tomu ten jejich papír z STK.

Aktuálně bude BMW 628 CSi. Docela slušný.

24 pro 2017 13:31
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Já jsem pro něj musel letět,protože u nás žádný stejný nebylo a dodnes není. Navíc to bylo spojený se služební cestou,takže to žádný problém nebyl. Spojil jsem příjemné s užitečným. Auto bylo od privátní osoby s veškerou servisní historií,účty od servisu(vše v :stern: ) a protokoly z stk. K autu je i návod k obsluze včetně katalogu volitelných doplatků s cenami. Auto z pochybného bazaru,který vlastní potencionální terorista bych si nekoupil. Radši si prohlídnu 10 aut než koupit jeden střep u baráku. A argument,že projedu x tisíc v palivu je úsměvný,protože ty projeté peníze se v budoucnu ukážou jako ušetřené. Pro tebe 400TKm nejsou žádný kilometry,ale pro mě je to odepsaný auto. Tyhle auta většina lidí nepoužívá k dennímu ježdění a má je spíš jako srdcovku a má jistý obrázek o stavu. S těmito auty se pak účastní srazů na kterých se za svoje auto nemusí stydět :x . Tím to auto nechci nijak hanit,ale zcela jistě bude vyžadovat značnou investici,která se mnohým může jevit jako nesmysl,protože v součtu proinvestovaných peněz se dá koupit luxusní kus s jasnou historií,menším počtem majitelů(třeba) a jiným nájezdem. A povídačky o tom,že někdo rád zachraňuje auta si nech na Štěpána :D .

24 pro 2017 15:46
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Tohle bylo koupeno od druhého majitele, ne z bazaru. Co bys koupil nebo nekoupil je v tomto případě přeci úplně jedno... Jen nechápu proč pořád někomu vnucuješ svoje vnímání světa. Každý neuvažuje jako ty. Tu W126 co má čeká celolak, jen za vyčištění a oživení kůže dal tisíce, a další investice ho čekají. Proč nějaké povídačky??? Někdo hold vyzobává rozinky (a je mu to hovno platný, když stejně nerad jezdí) a někdo dá šanci i autům, které by skončily v rukách nějakých tunerů nebo byly dojeté do sraček. Vždycky existuje lepší, levnější řešení. Ale o to tu nešlo. Moc dobře věděl co kupuje. A rovnou i věděl kolik ho to bude stát.

Naposledy upravil fíkus dne 24 pro 2017 16:04, celkově upraveno 1

24 pro 2017 15:50
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Jedno to je. Auto si našlo kupce a třeba z něj má radost. Nebudu sám,kdo by to nekoupil 009 .

24 pro 2017 16:00
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Nekoupil bych ho ani já, tedy kromě koupě za účelem dalšího prodeje, a víš proč? Protože W124 CE nechci *jokingly* . Já bych zase nekoupil auto "úplnou vůni" protože 24/7/365 mám s sebou bulteriéra, který jezdí na sedadle spolujezdce ev. vzadu. Takže super interiéru by byla škoda a nechci žádný vopičárny jako potahy pro psy a pod a parkuju mezi autama v Praze. Nechci každý počítat škrábanečky a brečet na orvanými koly od obrubníků (tomu se dá vyhnout, ale když parkuješ za tmy do mezery která je o 10 cm delší než auto tak to někdy prostě chroupne. O odtlačení nárazníkem není třeba psát, běžná věc.

24 pro 2017 16:10
Ohlásit tento příspěvek
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1612 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další