pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od dawider5 »

co si myslíte o téhle naprosté fantasmagorii :lol: ? nebude dlouho trvat a evropě bouchne papinák,pak se nebudou dít hezký věci *tired*

https://www.autojournal.cz/euro-7-zlikv ... .sznhp.box

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od kejb »

Přijde Ti, že roste nějaký pnutí ve společností, který konverguje k nějaký změně? Řekl bych, že se nic takovýho nestane...nota bene, když se tlačí ideologie "prostě to tak je, musíme si zvyknout"..."semkneme se..."

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od dawider5 »

to pnutí je jen moje zbožné přání :D bohužel se asi nic k lepšímu nezmění,ale zákaz vyrábět spalovací auta již za několik málo let je fantasmagorie že to svět neviděl...zcela nereálný *stop* tak jako tak sem na realitu moc zvědavý,jak to ty hlavy pomazané vlastně plánují *jokingly*

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Přemek Doležal »


Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Přemek Doležal »

Tohle mě rozesmálo :
https://www.sport.cz/moto/motocykly/cla ... tion-artcl
Hezky o tom píše pan šéfredaktor SM v posledním čísle, a já nemohu, než s ním 100% souhlasit.
....Jednou jsem jel dokonce do Brna z Prahy na závody na Pionýru, takovej jsem magor do závodů, ale tohle už je moc.
Proč nedá Abrahám polovinu ? .. nevyrejžoval si na Autodromu dost ?

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Martin Košnar »

Nebudu konkrétní, protože se to netýká konkrétně mě. Kamarád má nového Sprintera v skoro nejvyšší výbavě. Teď něco malinko přes rok. Loňský podzim první hláška, že je špatný stav akumulátoru. Šup do nejmenovaného ofiko servisu, kde to i kupoval. Výsledek - musíte jezdit a baterii průběžně nabíjet. Tak rozčilování, že to už je třetí nový Sprinter a tento to dělá prvně. Jinak s autem se jezdí, najede cca 25 000 za rok. Nabíjení akumulátoru přímo v servisu - hned to hlásí znovu. Musíte průběžně nabíjet, auto je našlapané elektronikou, má to různé odběry, nedivte se....takhle to jde celý podzim a zimu. Byl to řešit cca 5x. Přes léto to nedělá. Znovu letošní podzim a hned hláška o špatném stavu akumulátoru. Objednáno do Německa do Dippoldiswalde. Tam se ptali asi 50x, jestli v Čechách měnili baterku. Prý ne. Proč ne? Atd. Auto dva dny v servisu. Výsledek. Špatný akumulátor, zřejmě už z výroby, výměna v rámci reklamace nového vozidla, odjezd. Vyřešeno. Samozřejmě už bude jezdit jenom tam.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Přemek Doležal »

Něco podobnýho :
Tak dnes jsem zažil to, co jsem už nečekal.
Žena poslal svou firemní 3letou Júlii na výměnu alkumulátoru. Důvod : nehřeje Z. okno a zrcátka, servis pravil, že je slabá baterka, a proto že nesepnou nedůležité spotřebiče.
Tož jsem měřil dobíjení i stav aku : dobíjí to skoro 15V a baterka má 12,1.
.....nechápu, proč to za jízdy nesepne. Budiž, v Taliánsku je fšechno jináč. :'(
Když se večer dostavila domů, prohlásila : servis řek, že baterku je třeba dobít, neb je nabitá asi na 40%.
COOOOOOOOOOOO ?
No takhle mě to tlumočil, člověk, kterej tam ta auta na servis vozí.
--------------------------
Jo, a jestli už to hřeje, zjistím o víkendu. Ráno po celonočním nabíjení ukazovala baterka 12,5 V - tady bude něco zase blbě.
V létě nepracují, v zimě tančí !!! :-!
Asi i ta pražská IMOFA servis.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od scout76 »

Martin Košnar píše: pát 20.11.2020, 10:16 Nebudu konkrétní, protože se to netýká konkrétně mě. Kamarád má nového Sprintera v skoro nejvyšší výbavě. Teď něco malinko přes rok. Loňský podzim první hláška, že je špatný stav akumulátoru. Šup do nejmenovaného ofiko servisu, kde to i kupoval. Výsledek - musíte jezdit a baterii průběžně nabíjet. Tak rozčilování, že to už je třetí nový Sprinter a tento to dělá prvně. Jinak s autem se jezdí, najede cca 25 000 za rok. Nabíjení akumulátoru přímo v servisu - hned to hlásí znovu. Musíte průběžně nabíjet, auto je našlapané elektronikou, má to různé odběry, nedivte se....takhle to jde celý podzim a zimu. Byl to řešit cca 5x. Přes léto to nedělá. Znovu letošní podzim a hned hláška o špatném stavu akumulátoru. Objednáno do Německa do Dippoldiswalde. Tam se ptali asi 50x, jestli v Čechách měnili baterku. Prý ne. Proč ne? Atd. Auto dva dny v servisu. Výsledek. Špatný akumulátor, zřejmě už z výroby, výměna v rámci reklamace nového vozidla, odjezd. Vyřešeno. Samozřejmě už bude jezdit jenom tam.
To je ten nejmenovaný servis v Ústí co má pobočku v K. Varech? Ti mě taky párkrát potěšili,že už k nim taky nezavítám 009 .

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Martin Košnar »

scout76 píše: pát 20.11.2020, 22:32
Martin Košnar píše: pát 20.11.2020, 10:16 Nebudu konkrétní, protože se to netýká konkrétně mě. Kamarád má nového Sprintera v skoro nejvyšší výbavě. Teď něco malinko přes rok. Loňský podzim první hláška, že je špatný stav akumulátoru. Šup do nejmenovaného ofiko servisu, kde to i kupoval. Výsledek - musíte jezdit a baterii průběžně nabíjet. Tak rozčilování, že to už je třetí nový Sprinter a tento to dělá prvně. Jinak s autem se jezdí, najede cca 25 000 za rok. Nabíjení akumulátoru přímo v servisu - hned to hlásí znovu. Musíte průběžně nabíjet, auto je našlapané elektronikou, má to různé odběry, nedivte se....takhle to jde celý podzim a zimu. Byl to řešit cca 5x. Přes léto to nedělá. Znovu letošní podzim a hned hláška o špatném stavu akumulátoru. Objednáno do Německa do Dippoldiswalde. Tam se ptali asi 50x, jestli v Čechách měnili baterku. Prý ne. Proč ne? Atd. Auto dva dny v servisu. Výsledek. Špatný akumulátor, zřejmě už z výroby, výměna v rámci reklamace nového vozidla, odjezd. Vyřešeno. Samozřejmě už bude jezdit jenom tam.
To je ten nejmenovaný servis v Ústí co má pobočku v K. Varech? Ti mě taky párkrát potěšili,že už k nim taky nezavítám 009 .
Je to tak no. Smutný příběh.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Přemek Doležal »

Přemek Doležal píše: stř 18.11.2020, 22:27 ... sakra sakra......
https://www.novinky.cz/kultura/clanek/z ... .seznam.cz
To je zlej maďarskej sen......
https://www.novinky.cz/kultura/clanek/v ... .seznam.cz

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Přemek Doležal »

Už ani zaměřovače nebudou, nová doba. :-!
https://www.autoforum.cz/predstaveni/me ... .sznhp.box

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Humungus »

Přemek Doležal píše: ned 27.12.2020, 21:59 Už ani zaměřovače nebudou, nová doba. :-!
https://www.autoforum.cz/predstaveni/me ... .sznhp.box
a novy amg budou hybridy

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od 09medved »

dost rychle mě to předjelo a když jsem ho dojel na křižovatce tak..... =-o
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Přemek Doležal »

V tomhle - ale bylo to to největší - mě ředitel slovenskýho :stern: srazu vedl asi 30 km na další štaci po slovenský klikatý silnici.
Odjezd to má neskutečnej - myslím že říkal 400 PS a 700 Nm, a v cíli chtěl bez dechu vidět, co mám pod kapotou, a že prej : Tákto ma Boha eště nikto nětlačil @= ... nevím, jel jsem normálně za ním, jel svižně ..... *tired*

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od 09medved »

asi nedokázal využít toho co v tom měl ]:->
Odpovědět