pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Jarda Novák
hvězdička
Příspěvky: 353
Registrován: stř 06.08.2008, 8:35
Bydliště: Záměl, okres Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Jarda Novák »


robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od robik4 »

Co to ty bukvice píšou ? Když půjdete např.vykrást kasu,tak to taky nejspíš projde... *jokingly*
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/poli ... dou-101704

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Merc124 »

robik4 píše: čtv 23.04.2020, 12:11 Co to ty bukvice píšou ? Když půjdete např.vykrást kasu,tak to taky nejspíš projde... *jokingly*
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/poli ... dou-101704
nikde nepíšou o kasách, jen o řidičích a myslím, že do 0,4 nebo 0,5 promile by se mohlo klidně tolerovat. V mnoha vyspělých státech to tak je a pohoda klídek tabáček ;) samo sebou platí, že v případě, že takový řidič něco způsobí, jde to tvrdě za ním. Na "západě" jsou jsi toho tito řidiči vědomi, ale tady v čechách tu soudnost lidi nemají :-! Jó, kdysi byl alkohol polehčující okolnost ]:-> to byly doby o:-)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od scout76 »

Jenže pokud tady povolí 0,4 nebo 0,5,tak řepy budou jezdit v lepší případě s 1 promile. Jak se lidem v této zemi něco povolí,tak jsou jak utržený z řetězu. Hobymarkety byly krásným přikladem. Jsem debilní národ.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od robik4 »

Nejsi debilní národ. :)
Já jsem pro absolutní nulu,úplně stačí,jak zmrdi jezdí za střízliva.Nemluvě o tom že je dost lidí,kteří i s 0,5 jsou na šrot.Zkrátka chlastat klidně,ale nemíchat to s řízením.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od scout76 »

Jsme. Tak jsem to myslel *jokingly* .

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Humungus »

*thumbs up*
scout76 píše: pát 24.04.2020, 19:09 Jsme. Tak jsem to myslel *jokingly* .

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od scout76 »

Protože je to pravda. Tento národ je tak debilní,že veřejně troubí jak s čím vyjebat,je tak blbej,že si zvolí vochlastu na hrad,dalšího kokota,který se stane premiérem. Nechá si neustále srát na hlavu a politiky krást a ještě je za to chválí. Víceméně držkuje jen v hospodách,jinak šoupe nohama a nechá si srát na hlavu. Přijde ti to normální? Mě tedy ne. Národ,ve kterém převažují debilové.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Naprostý souhlas.Před koronou pivnice bzučely jak včelí úl,každá plná ředitelů zeměkoule.IQ tykve,tupí jak dlabané necky,otroci medií,konečně proč něco zjistit,zažít,když to říkají v televizi a píší na internetu.Vzdělání,tradice,znalost minulosti,proč číst knihy,proč něco zjišťovat,proč se ptát,zbytečné.A věřte,že mohu srovnávat,něco jsem zažil a pamatuji,narodil jsem se 9 let po II.svět.válce.Svět se změnil a bohužel ne k lepšímu.Mám v podstatě jistotu,že za starýho Procházky ( kdo neví,tak říkali Češi F.J.II tedy císaři) nebo v I.republice bylo lepší žití.Když jsi měl " Leerbrief " tedy výuční list nebo absolvování university,mohl jsi cestovat s řadou výhod,učit se,dveře otevřené,naše školy měly zvuk v cizině,všichni znali šikovnost našich lidí,z doby monarchie pochází " zlaté české ručičky " třeba flotila vál. lodí bez Čechů by nevyplula.Ale nechme historie,stejně to nikoho nezajímá.Občané ČR (až na malé vyjímky) jsou vovčané.A jako sedlák neznám blbější zvíře,než je ovce,i slepice je chytřejší.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od robik4 »

Podepisuji s poznámkou,že se najdou dokonce i takoví chytráci,co by lezli opět do prdele rusákům...

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od scout76 »

Ladislav.Lapáček píše: ned 26.04.2020, 14:26 Naprostý souhlas.Před koronou pivnice bzučely jak včelí úl,každá plná ředitelů zeměkoule.IQ tykve,tupí jak dlabané necky,otroci medií,konečně proč něco zjistit,zažít,když to říkají v televizi a píší na internetu.Vzdělání,tradice,znalost minulosti,proč číst knihy,proč něco zjišťovat,proč se ptát,zbytečné.A věřte,že mohu srovnávat,něco jsem zažil a pamatuji,narodil jsem se 9 let po II.svět.válce.Svět se změnil a bohužel ne k lepšímu.Mám v podstatě jistotu,že za starýho Procházky ( kdo neví,tak říkali Češi F.J.II tedy císaři) nebo v I.republice bylo lepší žití.Když jsi měl " Leerbrief " tedy výuční list nebo absolvování university,mohl jsi cestovat s řadou výhod,učit se,dveře otevřené,naše školy měly zvuk v cizině,všichni znali šikovnost našich lidí,z doby monarchie pochází " zlaté české ručičky " třeba flotila vál. lodí bez Čechů by nevyplula.Ale nechme historie,stejně to nikoho nezajímá.Občané ČR (až na malé vyjímky) jsou vovčané.A jako sedlák neznám blbější zvíře,než je ovce,i slepice je chytřejší.
V ostatních zemích je taky plno tupců. Dělají to z nich media,který je směřují tam,kam je chtějí nasměrovat,ale v naší zemi je těch blbců poslední dobou nějak moc. Kolikrát si říkám,jestli opravdu jsou tak blbí nebo to dělají z pohodlnosti.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od robik4 »

Pohodlnost a blbost,bohužel kráčí Českou kotlinou zpravidla ruku v ruce. :'(

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re scout Inu jednak jsou fakt blbí,a ti malinko chytřejší,co umí nejen zapnout televizi ale i internet jsou prostě líní,nic je nestimuluje,aby hledali,ptali se,šli do knihovny.Chceš nový auto,vybereš na internetu,přivezou ho před dům,žrádlo a jiné věci taktéž,nemusíš vystrčit nos.Někdo kdys napsal,že pero,tedy né péro je nejsilnější zbraň.A to byly tenkrát jen noviny,dnes,kdy je svět zahlcen informacemi většinou nesmyslnými přes internet a satelity,je ta mediální masírka dokonalá a vovce to žerou,konečně umí jen žřát,dělat bobky a další vovce,stejně tupé.Obecně lid lze charakterizovat třemi p ( pí.a,peníze,pívo) někdo má ještě f nebo h ( fotbal,hokej jako fanda) a dál nic.IQ českých občanů taktně pomlčím,školy produkují krom několika universit lidi,co jsou naprosto nepoužitelní v reálném životě.Mají sice titul,ale jinak nic.Bc, co to je? Středověké označení studenta s několika semestry,nic víc.Školy jsou virtuální,vše lítá po internetu,praxe žádná.Já jsem se jako medik povinně sbližoval s děl. třídou každý rok na 3 týdení brigádě ( dle potřeb vlády,sázel stromy,koulel sudy,šlapal zelí,sbíral kamení na polích) pak další 3 týdny jako děvka pro všechno ve špitále,tedy sanitář.Tak mohl budoucí doktor ( zasranej inteligent ale potřebujeme ho) poznat mnohé.Nemluvě o vojně,čiré studim lidské tuposti a nesmyslnosti režimu.Dnes je to jinak,titul se změnil,my museli znát vše jako ostatní,odrodit,udělat žlučník,šít na chirurgii atd.Dnes MDDr.Ale jednou doktor,navždy doktor,musím přiskočit pomoci,vědět nehoda,úraz to ti dnešní neumí,ostatně řidičák můžeš mít jen na automat.Ale abych řekl pravdu,už mě to nezajímá,jen se bojím kam to povede.Své vnuky naučím pouštět draka,plést pomlázku,budou mít Ježíška,budou znát koledy a jiné zvyky,budou umět udělat píšťalku a chytit raka či rybu.Pokud vydržím,tak řídit auto,motorku,jezdit na koni,porazit strom,zatlouct hřebík a něco pořezat či přiříznout,opravit.Snad je přivedu i ke knihám,obrazům,historii nevím kolik času ještě mám.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od robik4 »

Bylo by skvěle na světě,kdyby měly všechny děti dědy a vzory,jako jsi Ty. *thumbs up*
Bohužel realita taková není,ale člověk by to neměl vzdát a snažit se vychovat alespoň ty svoje vlaštovky,třeba jich bude víc a jednou to jaro udělají. :)

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

No v našich dětech budeme tak nějak žít,snad si to budou pamatovat a naučí to svoje děti,snad,možná.
Odpovědět